Водохреща відсвяткували на Йорданському озері у Києві 

Учні ДШМ №5 відсвяткували Водохреща! 

Цьогоріч українці святкують Водохреща за новоюліанським календарем 6 січня. Водохреща або Хрещення Господнє — одне з найважливіших християнських свят у році та присвячене важливій події з життя Христа. У цю дату віряни відзначають проведення обряду хрещення Ісуса в річці Йордан і сходження на Нього Святого Духа та його явлення народу як Спасителя і Месії. 

Учні ДШМ №5 відсвяткували Водохреща! 

За підтримки та на запрошення Голови Оболонської районної в місті Києві адміністрації Кирила Фесика і начальниці Оболонського відділу культури Ольги Бондарчук учні та викладачі Дитячої школи мистецтв № 5, шануючи українські традиції й обряди, щиро вітали жителів Оболонського району зі святом Водохреща на Йорданському озері.  

У виконанні викладачів по класу вокалу Інни Федоренко, Юлії Бударецької та неперевершеного ансамблю «ВЕСЕЛИНА» (керівниця Людмила Дорожкіна) пролунали пісні про зиму з побажаннями миру, щастя і добра Україні. Відчувалась щира підтримка глядачів, що надихало виконавців й надалі творити, дарувати людям насолоду і радість, розкривати людські душі та серця своїми піснями, збагачувати нашу українську культуру, нести нашу народну пісню у світ! 

Учні ДШМ №5 відсвяткували Водохреща! 

На цьому святі були присутні наші славетні воїни – захисники. За велику честь молоді артисти сприйняли від них слова вдячності за натхнення, віру і підтримку! Українські свята цікаві та багаті на різноманітні традиції.