Українська музика виходить на більші міжнародні масштаби після об’єднання українського ATLAS Festival та канадської івент-компанії KAZKA Entertainment

Українська музика виходить на більші міжнародні масштаби після об’єднання українського ATLAS Festival та канадської івент компанії KAZKA Entertainment

Починаючи з літа 2023, ще більше українських виконавців, гуртів та розважальних проєктів побачать Північну Америку (США та Канаду) в ще більших об’ємах. Об’єднання двох успішних проєктів створили нову компанію ATLAS Entertainment і вже дають поштовх та новий рівень інтеграції української культури в світі. 

Для України це означає ще більше можливостей для українського мистецтва виходити на Північно-Американський ринок та аудиторію, а також можливість збирати кошти на підтримку ЗСУ та України за кордоном. Тепер увесь досвід ATLAS Festival, поєднаний з канадським досвідом KAZKA Entertainment, відкриє ще більше дверей для українських виконавців та української культури вцілому. Це подвоєння сил та амбіцій, прискорення досягнення цілей та розширення можливостей. 

В планах нового масштабного міжнародного проєкту ATLAS Entertainment – організація благодійних концертних турів українських гуртів та виконавців в США та Канаді, розширення співпраці з місцевими виконавцями, створення нових музичних проєктів та майданчиків, ще більше співпраці заради України та української культури. 

Також важливою складовою діяльності ATLAS Entertainment є соціальна місія. Кожен організований концерт — це можливість зібрати кошти на допомогу ЗСУ та Україні. Бути соціально-відповідальними – це пріоритетне завдання команди.

Кілька благодійних проєктів, організованих материнськими компаніями від початку повномасштабного вторгнення:

  • ATLAS Festival: Atlas Online (#рашагудбай), Благодійні Телемарафони (у співпраці з 1+1 Media Group та Суспільне), Save Childhood — загально з усіх проектів зібрано більше 53 900 000 грн (1 964 555 CAD) 

KAZKA Entertainment (від серпня 2022) разом із партнерами та волонтерами: концерт Олега Скрипки в Торонто, Благодійний Тур VIP Тернопіль Канадою, Великий канадський тур Олега Скрипки, 4U Charity Concert, Ukrainian Stand-up Comedy — зібрано загалом 278 461 CAD (7 640 126 грн)