Українська співачка та блогерка Lilia Savchyn презентувала свою першу пісню “Наші світи”

Українська співачка, блогер Lilia Savchyn презентує свою першу пісню “Наші світи”

Українська блогерка, інфлюенсерка та зараз вже співачка Lilia Savchyn вирішила розпочати сольну вокальну кар’єру та презентувала пісню й кліп “Наші світи”

“Наші світи” – шлях через труднощі та випробування заради мрії, чистого відчуття бути поруч та віддавати усього себе. Такого водночас простого, а подеколи неможливого кохання, що здатне руйнувати світи заради лише однієї людини. 

Останній час світ багатьох людей змінився, зруйнувався та відтворився по-новому. Більшість з нас були змушені розлучитися зі своєю другою половинкою. Відстань для почуттів завжди була випробуванням, тож лише справжнє кохання здатне його подолати, розкритись в нових барвах та подарувати нову емоцію. Все змінить лише один дотик, один крок до коханої людини, лише один погляд, що розставить все на свої місця. І кохання запалає знову, і ніщо не здатне його згасити.

Співати Lilia Savchyn розпочала ще у дитинсті. В 10 років відбувся її перший сольний концерт. Її запрошували до виступів, підтримували слухачі, але після одруження та народження двох діток улюблене хоббі відійшло на другий план. 

Понад 9 років без музики, створення власного бренду, робота блогером та піклування про сім’ю. Але зараз вона презентує свою дебютну роботу “Наші світи”.

З початку війни Lilia Savchyn підтримує благодійні ініціативи, зокрема – виступає на концертах для ЗСУ як в Україні, так і за її кордонами:

“За останній рік завдяки підтримці моєї аудиторії в Instagram та віру в мене, як в артиста, я вирішила поновити свою свою музичну кар’єру – здійснити свою давню мрію і випуситити свою власну пісню та кліп на неї”.