Гурт VSIVDOMA заспівали про дружбу між чоловіком та жінкою 

Гурт VSIVDOMA заспівали про дружбу між чоловіком та жінкою

Автори композиції “Відьма“, яка стрімко увірвалася в наш музичний простір, підготували для шанувальників ще один трек “Просто друзі”.

Гурт VSIVDOMA у 2021 році створили Ігор Парфелюк (вокал) та Антон Цвілий (менеджер) у Києві. 2023 став проривним для гурту, так як з’явився їх перший хіт “Відьма”, який підкорив користувачів TikTok. 

“Просто друзі” – пісня про відвічне питання “Чи можлива дружба між чоловіком та жінкою?” Де межа? І наскільки важливо зберегти дружбу, щоб там не було. 

Восени 2022 року нас запросили виступити у Львові. На той момент у пісні був написаний лише приспів, але і він мав інше звучання та стилістику. За день до виступу ми репетирували та в один момент ми просто зіграли ту гармонію, яку я мав для цієї пісні. Ми вирішили імпровізувати і спонтанно мені прийшли два рядки тексту “Стою на сцені, читаю вірші”. Вони ідеально стали на місце в той момент і ми вирішили розкрутити їх далі. Так ми за вечір написали пісню“, – поділився фронтмент VSIVDOMA. 

Також гурт представив відео на сингл, історія створення якого також має дивний збіг обставин. Режисер Владислав Петрученко зустрів учасників гурту на вулиці і просто запропонував зняти відео. Зйомки кліпу стали для фронтмена гурту справжнім випробуванням.

“Мені було страшно, коли під час зйомок доводилося стояти на вершині перед прірвою і співати, активно рухаючись. Страшно було в один момент просто опинитися внизу. Але доводилося переборювати цей страх”, – поділився Ігор.