Українська співачка Євгенія Пахомова презентувала атмосферну пісню «Тихо»

Українська співачка Євгенія Пахомова презентувала атмосферну пісню «Тихо»

Прем’єра дебютного авторського синглу відбулася у день її народження. 

Євгенія Пахомова – співачка, композиторка та викладачка вокалу. Це нове ім’я для української музики, але ви точно могли бачити та чути її учнів у масштабних вокальних проєктах «Голос Країни», «Співають всі!», фінал відбору на Дитяче Євробачення. 

Раніше, у колаборації з іншими виконавцями, Євгенія випускала українські народні пісні у сучасній інтерпретації, серед них «Щедрик» і «Сон коло вікон», та нарешті презентує першу сольну роботу.

«Тихо» – це інтимна лірична композиція, яка надихає сфокусуватися на собі і своїх відчуттях. Музика була написана самою співачкою, а слова у співавторстві з подругою Олександрою Марченко.

«Ця пісня про щось дуже особисте і потаємне. Коли я писала її, мені хотілось передати настрій, повністю зануритись у почуття. Навіть в такий складний час, серед тривог, втрат і невизначеності, люди знаходять в собі сили бачити красу, сміятися, творити, пізнавати себе з нової сторони. Все сприймається більш яскравим і важливим. Я зрозуміла, що саме зараз потрібно дати собі можливість іноді зупинятися, прислухатись до себе, знайти щось надихаюче, що допоможе зберегти стійкість в ці складні часи», – поділилася Євгенія Пахомова.

Пісня «Тихо» доступна для прослуховування на всіх музичних майданчиках.