Українська співачка NANAVA, яка підкорила шоу «The Voice Romania» випустила свій дебютний сингл «Ми на Ви» про кохання на відстані

Українська співачка NANAVA, яка підкорила шоу «The Voice Romania» випустила свій дебютний сингл «Ми на Ви» про кохання на відстані

26 жовтня українська співачка з грузинським корінням NANAVA випустила свій дебютний сингл «Ми на Ви», її підтримали артисти Global Records. В перші місяці повномасштабного вторгнення, артистка завдяки заявці, яку відправили друзі, підкорила сцену “Голос Румунії 2022″, розвернувши до себе суддівські крісла з піснею Джамали «1944». Марина потрапила до команди всесвітньо відомої співачки Irina Rimes та пройшла 4 етапи конкурсу, а згодом повернулась до України, щоб будувати співочу кар’єру.

 «Ми на Ви» пісня-нерв, жіноча історія про кохання на відстані. Співачка ділиться своїм власним досвідом відносин під час війни, про довгу розлуку та складні етапи, але основним меседжем є те, що «кохання подолає відстані та дистанції», щоб ви були разом. На пісню відзнято кліп, у якому NANAVA показує свої жіночі слабкості та тривоги. Вона дуже складно пережила вимушений переїзд з Харкова до Бухаресту, коли їй довелось вивозити молодших сестер та маму з під обстрілів, а потім на вокзалі прощатися з коханим. 

Як розповіла NANAVA:

«Завдяки Голосу Румунії, я сьогодні можу здійснити мрію розпочавши  свою сольну кар’єру. Саме на “Голосі” мій тренер Ірина Рімес порадила звернутися до її українських друзів продюсера Володимира Foley та авторки Інги, котрі співпрацювали з нею ще у 21-му році.  На той момент Інга проходила реабілітацію та зупинилася у Ірини і з радістю підтримала мене на голосі. По закінченню шоу я поспішала до Києва на студію вже особисто познайомитись з Вовою, саме тоді ми створили першу пісню для мого майбутнього альбому». 

Першим треком співачка відкриє свій сольний міні альбом, до якого увійдуть 5 пісень.