Українська співачка POLOSKOVA випустила пісню мовою жестів на підтримку особливих українців, які не можуть чути чи говорити, та відзняла відеокліп

Українська співачка POLOSKOVA випустила пісню мовою жестів на підтримку особливих Українців, які не можуть чути чи говорити та відзняла відео кліп

10 серпня POLOSKOVA презентувала свій дебютний pop-dance сингл «Немає зв’язку». Ця пісня про «Вчасно зараз» – ніколи не відкладайте на потім хвилину з мамою, дитиною, коханим чи близькими.

На пісню зняли кліп, яким POLOSKOVA хоче показати світу незахищених особливих людей, які не мають змоги почути звуки сирен, голос близьких, не можуть сказати про свої тривоги та страхи. Для цієї важливої теми Оля вивчила текст пісні мовою жестів.

«Ми сьогодні не маємо права бути байдужими і повинні зрозуміти кожного і кожному допомогти відчувати себе захищеним та потрібним. Звязок між нами – наш генетичний код, що об’єднує та веде до перемоги”, – каже співачка.

Основна мета треку  «Немає зв’язку» – привернути максимальну увагу до людей з вадами слуху, щоб це стало поштовхом для створення фондів та організацій, та існуючих компаній для працевлаштування хоча б одного спеціаліста, який спілкується мовою жестів. Ніхто не повинен почувати себе самотнім, тим паче в часи війни.

Першим треком співачка відкриє свій сольний міні-альбом «Немає зв’язку», до нього увійдуть 5 пісень, які написали Інга та Володимир Кагарлик. Вони вже створили пісні для DOROFEEVA, NK, Время и Стекло, PTP, MOZGI.

Артистку підписав новий Український лейбл Unlock Music, створений саунд-продюсером В. Кагарлик (в минулому директор студії Mozgi) та автором І. Кагарлик. Unlock Music на сьогодні підписав 4 молодих артистів. Основна місія лейблу – підтримка та розвиток молодих талантів та прагнення ділитися досвідом.

«Немає зв’язку» потрапила до ротації на топових радіостанціях України та кліп стрімко набирає перегляди в YouTube та Tik Tok.