Українська співачка випустила новий трек “Неможливо”

Українська співачка випустила новий трек “Неможливо”

Цю пісню Аліна Тім присвячує дівчатам та жінкам, які через війну знаходяться далеко від своїх коханих.

З початку війни творчість артистки радикально змінилася і стала більш ліричною. Раніше Аліна Тім співала про “кукурузу як у Тома Круза”, а зараз тематика її нових пісень стала більш глибокою, вони присвячуються актуальним проблемам, з якими закохані стикаються під час війни.

“Я сама з Харкова, мешкаю в Києві, але всі мої найрідніші там — і подруги, і родина. Практично кожен день вони чують обстріли, декілька разів прилітало буквально в декількох метрах від них, якщо чесно, не той настрій, щоб розважатися”, — коментує співачка.


Українська співачка випустила новий трек “Неможливо”

За словами самої Аліни Тім, ключова фраза пісні “Неможливо” для неї: “Як у різних містах можна однаково любити”.

“Сцена та творчість — це моє хоббі. Але ж мій основний вид діяльності — це психотерапія. І зараз у багатьох моїх клієнток фігурує ця проблема: коханий, а іноді і батько ваших дітей знаходиться далеко, часто — на передовій, а, значить в небезпеці. Дуже складно залишатись в ресурсі в такій ситуації. Тут не існує універсальних порад, кожну ситуацію потрібно розглядати індивідуально. Але якщо ви будете працювати над вашими відносинами, цінувати їх та намагатись зберегти — у вас обов’язково все вийде!”, – коментує артистка.