Українські Ритми: Макс Барських та DOROFEEVA випустили спільний фіт

Українські Ритми: Макс Барських та DOROFEEVA випустили спільний фіт

Дружба, що народжує творчість і дає поштовх для розвитку нової популярної музики в Україні – саме так можна описати результат співпраці Макса Барських та DOROFEEVA. Без понтів, але з великим бажанням обʼєднуватись задля спільного результату – про це нові «Ритми» виконавців, а ще про флешбеки з минулого, про друзів, про смуток, біль, сльози та лють, що перетворюються у відчайдушній танок, про те, що втрачено, але не забуте.

«Нам знадобився лише тиждень, аби реалізувати командами ідею та зняти кліп. Це неймовірно шалена  швидкість, яка можлива лише за умови абсолютного єднання. Цю роботу ми з Надею присвячуємо усім друзям, усім українцям, що зараз не з нами. Півтора року ми не збираємося компаніями, півтора року ми не чуємо сміх та звуки радощів наших близьких. Ми поставили на паузу все те, що так щиро і незабутньо гріло наші серця. Наше нове відео про емоційні гойдалки, де музика стає спасінням і енергетичним сплеском», – коментує премʼєру Макс Барських.

DOROFEEVA говорить:

«Я дуже вдячна Максу за ідею заспівати разом. Дійсно, не розумію, чому в нас досі не було дуету, тому що у нас неймовірне музичне розуміння одне одного й теплі дружні стосунки. Саме тому все вийшло натхненно та легко. Такого творчого заряду й щастя я вже давно не отримувала  – дякую за це Алану і всій команді. Так цінно зараз мати можливість створювати музику в рідній країні та дарувати її людям – якісну, сучасну, стильну, українську. Ми вклали сюди свою душу – сподіваюсь, що всі це відчують, і ця робота знайде відгук у серцях».

Премʼєра найочікуванішого дуету відбулася на офіційному YouTube каналі співака. Новий трек Наді та Макса увійде до нової абсолютно україномовної платівки Барських «Зорепад», вихід якої запланований на 8 вересня. 

Режисером нового відео Наді та Макса став Алан Бадоєв