Український артист SHYMAN презентує новий ліричний сингл “Лети”

Український артист SHYMAN презентує новий ліричний сингл "Лети"

Напередодні Дня закоханих український артист SHYMAN представляє нову ліричну композицію “Лети”.

Сингл «Лети» про взаємне кохання. Століттями люди намагаються описати справжню і щиру любов. Про це почуття створено так багато пісень, написано віршів,  що іноді важко вибрати найвлучніші слова.  Але автору цієї пісні вдалося наблизитися до того надихаючого почуття, яке кожен з нас хоче відчути у своєму житті.

Трек «Лети» записаний у жанрі pop, з використанням гітарної техніки finger-style.

“Деякі  пісні визрівають роками. Пісня “Лети” – це саме така пісня, яка пролітає крізь роки та має довгу і цікаву історію створення”, – поділився SHYMAN.

Андрій написав мелодію композиції ще у 2012 році, коли був студентом академії музики. 

Вірші лягли на музику майже через 9 років. Вокал був записаний в ніч з 23 на 24 лютого 2022 року, саме тоді, коли розпочалась повномасштабна війна, яка внесла свої корективи.

«Попри війну ми співаємо про кохання.  Ми маємо жити, вірити в перемогу та любов, тому що саме вона переможе зло. Сильна нація – це культурно та духовно розвинені люди, які вміють любити та твори добро. Сьогодні я ділюсь своєю піснею та своєю любов’ю з вами», –  зазначив виконавець.

Після одного з концертів SHYMAN познайомився з режисером Владиславом Люльченком, який запропонував артисту зняти відеокліп. Сюжет кліпу “Лети” розкривається через танець почуттів закоханої пари, де у певний час переплітаються дві долі в один життєвий шлях. Відео створене відеопродакшеном “KRYK PRODUCTION”. Зйомка відбулась у залі Київської Малої опери в період блек-ауту. Через комендантську годину команда прийняла рішення знімати кліп вночі при свічках, що надає картині більш чуттєвого сенсу.