Український гурт «Бумбокс» із фронтменом Андрієм Хливнюком повертається до США та Канади з великим ДРОНОТУРОМ

Український гурт «Бумбокс» із фронтменом Андрієм Хливнюком повертається до США та Канади з великим ДРОНОТУРОМ

У турі 2024 буде 14 концертів, які будуть не менш потужними, ніж у 2023 році. 

Першого березня 2023 року гурт «Бумбокс» почали тур Північною Америкою з концерту у Ванкувері. Тоді ще ніхто не здогадувався, що цей тур стане наймасштабнішим, і найприбутковішим туром по США і Канаді в історії гурту. Цієї надмети і намагалась досягнути банда, і логіка тут проста, чим більше грошей збере гурт, тим більше необхідних речей отримують Сили Оборони України. 

Підтримка тих, хто прийшов на концерти у 2023 році була шаленою: в більшості міст квитки були розпродані вщент, мерч закінчився в четвертому місті, а нова на той час для нас справа донати на концертах, били рекорди. 

Завдяки людям, хто відвідав концерти, фонду Help Heroes From Ukraine та Resilience Entertainment було придбано 10 пікапів і спорядження на суму 150 000 доларів. Через рік, такої короткої паузи, до речі, якої ніколи не було, і говорить вона про довіру фанів та промоутерів, «Бумбокс» повертається у США та Канаду.

Метою туру у 2024 році також є зібрати грошей на допомогу Україні. На концертах будуть треки «Бумбоксу», які об’єднують мільйони українців по всьому світу. Пісні, без яких сьогодні не обійтися. Музикотерапія потрібна кожному.

Люди ми тільки тоді,

Як дуже сильно любимо! 

Тільки тоді, коли любимо ми, 

Можемо зватись людьми!

Більше інформації про тур за посиланням.

Resilience Entertainment організовує цей тур. Агенція проводить та просуває публічні, благодійні та приватні концерти для понад 40 найкращих та талантовитих артистів з України (Океан Ельзи, Тіна Кароль, Monatik, Вєрка Сердючка, Kalush Orchestra та інші) у Північній Америці. У 2022 році Resilience Entertainment перерахувала понад 500 000 доларів у фонди допомоги Україні та громадським організаціям від благодійних концертів.