Український гурт випустив кліп про те, що кожен з нас — СуперГерой

Український гурт випустив кліп про те, що кожен з нас — СуперГерой

У відео на пісню SuperPeople окрім самих музикантів гурту Nervo3ni з’являються образи різних людей, які так чи інакше кожен день рятують Україну. Це військові, медики, рятувальники, волонтери.

Пісня Super People, як і більшість творчості гурту Nervo3ni була створена ще до початку повномасштабного вторгнення. Але 24 лютого поставило на паузу усі творчі мрії. Зараз трек отримав нове звучання та екранізацію.

Тоді пісня мала нагадати кожному, що тільки від нас залежить те, яким буде наше спільне життя на цій планеті. Що кожен має свою свободу і своє призначення. Але війна багато чого змусила переосмислити і захотілося провести паралель із нашими українськими героями. Тому що супер люди — це усі ті, хто працює так чи інакше на Україну, на те, щоб вона була, на те, щоб вона боролася, — коментує гурт.

У кліпі крім музикантів також знімаються актори Волинського академічного музично-драматичного театру. Усі вони втілюють образи різних людей, які так чи інакше рятують Україну. Це військові, медики, рятувальники, волонтери.

— Хочеться, аби якомога більше людей впізнали у кліпі себе або своїх друзів, знайомих. Тому що, з одного боку, це супергерої у своїй формі, а з іншого боку — це прості люди. Усі ці люди мають власні бажання, мають власні слабкості, у них є свої сім’ї. Один із головних меседжів кліпу — нагадати людям, що назвати когось героями — легко, а от бути героями значно складніше, тому що герой – це така ж сама людина, як і ми з вами. І цей момент переходу із героя в звичайну цивільну форму буття показаний у відео.

Гурт Nervo3ni був створений у 2019 році і тоді він складався з двох людей. Фронтвумен гурту — Дарина Гребенко (також відома в українських мистецьких колах, як Доріана ЛюбАрт) народилася у сім’ї композитора та актриси. Дівчина грає у Волинському драмтеатрі, солістка оркестру, авторка двох книг і молодий драматург. Та Щебетюк Олег — композитор та саундпродюсер. На момент створення гурту Nervo3ni Олег проживав у Кельні, а Дарина в Луцьку. Вони працювали дистанційно. Зараз Олег повернувся в Україну. Музикант має інвалідність за діагнозом “розсіяний склероз”, тому він має законне право знаходитись за кордоном, але він обрав займатись творчістю тут. За словами Олега саме музика допомагає йому забути про хворобу. І саме Україна надихає його максимально займатись музикою. Також нещодавно до гурту доєднався гітарист Сергій Мінаєв.

Два тижні  тому Nervo3ni випустили свій альбом Super People:

— Наша музика — це насамперед про відверті емоції, про вразливі місця кожного із нас, про чуттєвість, яка зараз уже не в моді, але усе одно заслуговує того, аби про неї говорили. Дуже хочеться, аби ця музика була мотивуючою і світлою, а іноді — просто давала вихід емоціям, які ми часто тримаємо в собі, боячись нерозуміння, — коментують самі музиканти.