Український інді-поп світового рівня: Kate Soul повернулась з новим синглом

Український інді-поп світового рівня: Kate Soul повернулась з новим синглом

12 квітня – це день, коли світ почув новий сингл талановитої співачки Kate Soul під назвою “Весна в мені”. Це якісна українська інді-поп музика, що не підлаштовується під стандарти чартів. Вона йде своїм шляхом, завойовуючи серця цінителів хорошої музики. Пісня створена, щоб подарувати надію на нове життя і час виходу синглу обраний дуже вдало.

Весна символізує ковток свіжого повітря, початок нового життя, крок до змін на краще, але черга важких втрат і несправедливих подій, ніби камінь на шиї, який тягне її вниз. І коли здається, що вже нічого не має сенсів – вона розуміє, що любов неможливо знищити, зруйнувати чи вбити. Це те, що буде з нею завжди…” 

В той час, коли світ навколо дуже швидко змінюється та відбуваються не дуже приємні події в країні, співачка закликає цінувати життя та людей поряд, цінувати ту мить, що приносить радість та віру в ліпше майбутнє. Саму в таку саме мить і народжується справжня творчість, як, наприклад, пісня “Весна в мені”. 

“Ця пісня народилась буквально за 20 хвилин. Запис проходив на домашній студії у м. Киів, а зведенням, мастерингом та допрацюванням аранжування займався Сергій Фленджер (відомий музикант та саунд продюсер з Харкова)”

Kate Soul, справжнє ім’я якої Катерина Коваленко, автор-виконавиця з міста Хмельницький. Її творчість пронизана душевними та повними емоцій і переживань композиціями, що пробирають до мурашок. Стиль її виконання характеризується як ескпериментальний поп, інді поп. 

Це не перший сингл артистки, адже професійний стаж проєкту Kate Soul налічує близько 5 років. За її спиною вже 4 релізи: 2 ЕР, один повноформатний альбом та одна збірка невипущених пісень. Варто зазначити, що перший ЕР артистки “Dark’n’Bright” був англомовним і два сингли з нього потрапили в ротацію BBC радіо та West radio у Лондоні. Це вкотре доводить, що творчість та звучання українських музикантів люблять, цінять та слухають по всьому світу.

Мрія вийти на широкий загал, не вдаючись при цьому до інкубаторства та примітивізму.

Артист-виконавиця продовжує створювати якісну, справжню музику для звичайних людей, не оглядаючись на тренди та вподобання загальних мас. Наразі в процесі створення нового, п’ятого альбому співачки.

В планах – створювати більше хорошої музики, знімати відео до синглів та вийти на рівень гідної монетизації зі стримінгів. 

Новий сингл “Весна в мені”, як і всі попередні альбоми, доступний для прослуховування на всіх стримінгових майданчиках. 

Слухайте та підтримуйте якісну українську музику!