Дівочий інді-поп гурт RIDNI презентує трек “Джаз”

Дівочий інді-поп гурт RIDNI презентує трек “Джаз”.

Цей трек — запальний та енергійний репрезент гурту, в якому дівчата показують всі свої музичні вміння. Гурт у своїй творчості використовує лише живий вокал без обробок та наживо записані інструменти. Унікальність гурту в тому, що всі дівчата грають на музичних інструментах та кожна з них володіє вокалом.

Дівочий інді-поп гурт RIDNI презентує трек “Джаз”

“З перших акордів я зрозуміла, що це буде щось розривне та танцювальне” — говорить, Ріта. “А в текст захотілося закласти більше сенсу. Ми вклали у трек меседж «Та не звертай увагу на те, що відбувається навколо! Просто танцюй! Бо життя — це танець». Це пісня свободи, під яку хочеться відриватися”, — діляться дівчата.

RIDNI — це Аня (барабани, бек-вокал), Надя (клавіші, вокал), Іра (вокал), Ріта (гітара, вокал). 

“Це наш перший трек в стилі “джаз”. Ми багато слухали та надихалися саме джазовою музикою минулого століття, щоб в першу чергу відчути ритм. Трек-інспірейшн для нас — це Hit a road Jack”, — розповідають дівчата.

Перший трек гурту “Поза зоною” завірусився у соцмережах влітку 2024. Приспів пісні став вірусним в ТікТок і зібрав більше 10 тисяч відео за 2 тижні, а загальні перегляди користувачів з цим звуком склали більше 20 мільйонів в ТікТок.

Трек на музичних платформах.