Український реп-виконавець SKOFKA, автор одного з найпопулярніших треків військового часу, анонсує перший тур Північною Америкою

Український реп-виконавець SKOFKA, автор одного з найпопулярніших треків військового часу, анонсує перший тур Північною Америкою

SKOFKA — представник сучасної хвилі української культури, який очолив новий рівень українського репу. Він отримав значне визнання на Spotify, з більш ніж 440 000 слухачів щомісяця. Пісню «Чути гiмн», яку він присвятив своєму загиблому другові, прослухали на Spotify більше 10 мільйонів разів, а кліп зібрав понад 50 мільйонів переглядів на Youtube.

Володимир Самолюк (справжнє ім’я артиста) постійно експериментує зі звуком і стилями. Це інтелігентний репер, котрому головне створювати якісну музику та доводити, що український реп може звучати круто. Репер сам пише тексти пісень, аранжує їх, складає треки та іноді навіть самостійно знімає відеокліпи. Його музика є не лише відображенням його унікальності, але й свідченням їхньої прихильності до осмисленої розповіді і соціальної свідомості.

Уже на старті кар’єри у 2020 році він отримав визнання Ukrainian Music Awards: спільний із гуртом KALUSH трек — «Додому» був номінований на «Колаборацію року» від Rap.ua Awards 2021.

Разом зі Скофкою, в турі візьмуть участь його соратники по сцені: Dovi & Kozak Siromaha.

DOVI (Андрій Вдовиченко) – український саунд продюсер та музичний виконавець з України. Виконавець хіта “Чекає вдома” разом з YakTak, автор музики “Це не сон” в пісні зі SKOFKA, це його вокал в треках “Карнізи” та “Жити лиш в тобі” разом зі співачкою KOLA. 

Kozak Siromaha – справжній вільний козак, який виконує свої твори в автентичному козацькому стилі, єдиний український козак, який грає на фісгармонії, нетиповому для України інструменті. Kozak Siromaha  живе на березі Дніпра, у козацькій слободі, виховує дітей у козацьких традиціях та навчає їх козацького мистецтва. Він живе за давніми традиціями, не вживає алкоголю та м’яса, знає бойовий танець гопак, якому понад тисячу років, і використовує його у своїх виступах. А ще він фехтує на козацьких шаблях і створює на сцені справжній шаманський ритуал.

Тур SKOFKA за участю DOVI & KOZAK SIROMAHA охопить 21 місто США та Канади. 

Resilience Entertainment організовує цей тур. Агенція проводить та просуває публічні, благодійні та приватні концерти для понад 40 найкращих та талантовитих артистів з України (Океан Ельзи, Тіна Кароль, Monatik, Вєрка Сердючка, Kalush Orchestra та інші) у Північній Америці. У 2022 році Resilience Entertainment перерахувала понад 500 000 доларів у фонди допомоги Україні та громадським організаціям від благодійних концертів.

Квитки у продажу