Український режисер зняв документальний фільм про Madonna

Український режисер зняв документальний фільм про Madonna

Український режисер зняв документальний фільм про Madonna

8-го жовтня на стрімінговому сервісі Paramount+ відбулася світова прем’єра документального фільму про культову особистість сучасної поп-сцени — співачку Madonna. “Madame X” — режисерський дует українця Саші Касюги (Sasha Kasiuha) та португальця, лауреата премії VMA — Нуно Ксіко (Nuno Xico). На світовій арені їх знають як проєкт “SKNX”.

Український режисер зняв документальний фільм про Madonna

SKNX співпрацює з Madonna протягом декількох років. Фільм став їх першою масштабною роботою. До цього хлопці створили короткометражний документальний фільм про альбом 2019-го року “World of Madame X” на Amazon Prime, який зараз доступний на YouTube.

Концерт-фільм дає можливість глядачам поглянути на турне Madame X очима Мадонни та її безстрашної персони Madame X — секретного агента, який подорожує світом, змінює особистість, що бореться за свободу та несе світло в темні місця. У нових піснях Мадонна бере участь у політичній дискусії, бореться за права меншин, жінок і ЛГБТ-спільноти. Окрім цього, співачка просить американців прокинутися та усвідомити небезпеку насильства із застосуванням зброї.

Однойменний тур стартував у вересні 2019-го року на сцені Бруклінської музичної академії в Нью-Йорку та завершився 8-го березня 2020-го року в Парижі. За цей час Мадонна дала 75 концертів в театрах США та Європи. У зйомках, окрім головної зірки, взяли участь 48 виконавців. З-поміж них — діти Мадонни, музиканти й танцюристи з усього світу.

Уродженець Дніпра, режисер Саша Касюга, також зняв відео на честь відкриття 40-го VMA з Madonna і став автором арт-інсталяції для Madonna на Таймс-сквер: «Покликання артистів — порушувати спокій. Через творчість ми спілкуємося з соціумом, підштовхуємо людей замислитися про життя та його цінності. Я сподіваюся, що люди стануть більше звертати уваги на мистецтво та музику, знайдуть у них натхнення зробити цей світ кращим. Ми всі рівні!»

Спочатку фільм буде доступний для перегляду в США, Латинській Америці, Австралії, країнах Північної Європи та Канаді.