Український режисер зняв кліп для відомого електро-гурту Beissoul&Einius

Український режисер зняв кліп для відомого електро-гурту Beissoul&Einius

17 січня відомий у Європі литовський електро-дует Beissoul&Einius презентував кліп на свою нову пісню “Sirdis” (Серце).

Автором атмосферної відеоісторії став український режисер Юра Катинський, серед робіт якого зворушливі кліпи для Христини Соловій та Аліни Паш, а також проєкт «Voiceover» з інтимними співами українського фольку від ONUKA та ДахаБраха.

Зйомки кліпу проходили у Тернопільської області, в селі Завадівка. Над проєктом працювало всього 8 людей — давніх друзів і мультипрофесіоналів, котрі заради бажаного результату пройшли багато випробувань: холод, дощ, кілометри з технікою в руках через болото глибиною в метр, зламані весла і зйомку на воді без страхування і додаткового обладнання.

Головну роль у “Sirdis” зіграв відомий український актор Андрій Ісаєнко, якого глядачі знають по роботах в “Кіборгах”, “Щедрику” та “Захарі Беркуті”.

“Думаю, у кожного заримується щось своє особисте із сюжетом кліпу, хоч його події і відносять нас далеко від сьогодення. Адже нам усім щось болить: війна, прощання, розлука, втрата друзів, неможливість любові. “Sirdis” розповідає, скільки стриманого й тихого жалю може вмістити в собі людська доля”, — коментує свою нову роботу Юра Катинський.  

Український режисер зняв кліп для відомого електро-гурту Beissoul&Einius

Beissoul&Einius вже не вперше співпрацюють з українськими митцями. Зараз дует веде активну волонтерську і культурну діяльність на підтримку України, брав участь у телемарафоні “Врятуй Україну — #StopWar” у Польщі і Берліні разом з українськими танцівниками.

“Я люблю працювати з українцями, бо все відбувається легко і без драми. Простота у стосунках, чудове почуття гумору, змішане зі строгістю та професіоналізмом. Чудові, різкі та розумні концепції”, — каже фронтмен гурту Артурас, який, до того ж, має українське коріння. Його мати досі живе в Івано-Франківській області.