Українці в чарті Billboard

У 1936-му році вперше був опублікований чарт, який згодом став найпопулярнішим мірилом успішності музики у світі. Давайте згадаємо, хто з наших залітав у музичний рейтинг:

Асія Ахат

Неймовірно, але факт — саме Асія Ахат перша українка, яка потрапила у чарт Billboard у 21 сторіччі. Рік тому сингл «If Only Tonight», який співачка випустила у серпні 2013-го, дійшов до першого місця у чарті Billboard Hot Singles Sales, який базується на продажах фізичних копій (дисків). Пісня стартувала з 7-го місця та 11 тижнів йшла до вершини. Цікаво, що це не перший сингл артистки, який був у чарті. Пісні “Fiesta in San Juan” та “6 O’Clock In The Morning” були у чарті Dance Club Songs і протрималися там 9 тижнів.

NK

Справжній латиноамериканський прорив здійснила Настя та її перший іспаномовний сингл «Peligroso», який 6 тижнів знаходився у ТОП-25 кращих пісень світу в жанрі Tropical songs. Цей топ — це підвид чарту Billboard, який спеціалізується на так званій «тропічній музиці». І хоч в основний чарт співачка не потрапила — дебют однозначно вдався.

Квітка Цісик

Американка українського походження, яка прославляла українську пісню, неодноразово була у чарті. Найуспішнішою її піснею була «The One and Only» у 1978-му, яка принесла співачки 33 місце та 11 тижнів перебування у «гарячій сотні».

Як думаєте, хто з українських аристів має шанси увійти до основного топ-100? ?