ULIANA ROYCE планує грандіозний сюрприз

ULIANA ROYCE - артистка нового покоління

ULIANA ROYCE - артистка нового покоління

ULIANA ROYCE – співачка, телеведуча та блогерка. Вона стрімко увірвалася в український шоу-бізнес та впевнено йде до своєї мети, дивуючи кожною новою роботою ще більше і більше.  Спочатку ULIANA ROYCE стала трендсеттером в музиці, надихнувшись K-POP стилем вона створює абсолютно нову музику в Україні. Про візуал її кліпів та фотосесій можна говорити дуже багато, адже це не тільки сміливо, а й дуже стильово та сучасно.

Але на цьому співачка та блоггер не зупинилася та нещодавно поставила рекорд за переглядами в TikTok, коли відео зі зйомок кліпу «Мои правила» подивилося майже 10 млн користувачів.

Чим зараз живе співачка, який сюрприз готує для глядачів, до чого прагне та як збирається просувати нову музику в Україні – ексклюзивно для MUZVAR.

Як ти гадаєш, чи обов’язково зараз молодому артисту підкорювати онлайн-платформи (Instagram, YouTube, TikTok)?

Насамперед я використовую соціальні мережі для спілкування з моїми шанувальниками. Багато прихильників не можуть познайомитися зі мною особисто, адже вони живуть в різних куточках України і світу. А за допомогою онлайн-платформ можна бути ближчим до мене, написати повідомлення чи коментар, адже я все читаю і намагаюся відповісти кожному. На своїх сторінках я показую моє життя, мої творчі грані, аби шанувальники більше дізнавалися про мене, яка я людина, що я люблю і чим захоплююся.

Взагалі я вважаю, що розвиватися потрібно у всіх напрямках. Тому в мене такий щільний графік, у який входять не тільки заняття з вокалу, танців і робота ведучої на телеканалі Music Box, але і вивчення японської та корейської мов, тамешигірі, університет, акторська майстерність, водіння, навчання мистецтву написання музики та творчі зустрічі по проекту Uliana Royce. Адже саме цей постійний рух мотивує мене на складніші задачі та більші цілі.

ULIANA ROYCE- артистка нового покоління: як досягти успіху через діджитал

Чи важливий для тебе сенс твоїх пісень? Та який меседж несе ULIANA ROYCE?

В мою творчість я вкладаю любов та душу. Всі мої пісні — завжди про мої історії. Для мене сенс має значення, адже мені важливо, аби композиції знаходили відгук у серцях прихильників. Так само важливий і меседж, який я несу крізь свою творчість: кожна людина може бути тим, ким хоче, реалізувати себе в тому, що їй подобається. Я співаю про справжнє життя, кохання, почуття, щастя, силу і свободу вибору. Не потрібно боятися — мрійте і будьте відкритими до світу!

Як тобі прийшла ідея надихатися саме К-pop мотивами у своїй творчості?

З жанром K-pop мене познайомила моя подруга близько року тому. Я була вражена підходом до творчості і масштабом роботи, яку K-pop артисти виконують для того, щоб здивувати своїх слухачів. Яскрава картинка, яку їх публіка бачить на екранах чи на сцені — це виснажливі тренування, щоденне самовдосконалення та самовіддача.

Через деякий час я зрозуміла, що K-pop подобався мені і раніше: пісня «Ddu-Du Ddu-Du» группи BLACKPINK уже декілька років була в моєму плейлисті після того, як я почула її на одному із танцювальних майстер-класів в Америці.

У кожного є свої музичні вподобання і улюблені пісні, які викликають спогади, спонукають діяти, займатися спортом чи танцювати під них, плакати чи сміятися. Мене надихає моя і корейська музика. Хочу, щоб мої пісні також ставали для когось приємними спогадами або стимулом діяти.

Ти спілкуєшся з кимось з українських колег-зірок? Чи є хтось, з ким ти хотіла б зробити фіт?

Мені імпонує DOROFEEVA. Стиль, подача, музика. Я слідкую за її творчістю, мене надихають її перформанси на сцені і щирість у спілкуванні за лаштунками. Сподіваюся, що одного дня нашому дуету бути! Нині, на честь її першого сольного концерту (на який я, до речі, йду), я присвячу їй свій трек My Love зі свого нового EP альбому, тому що вона мене надихає. Саме завдяки їй, на початку своєї кар’єри я повірила, що зможу бути великим артистом.

Твоє відео зі зйомок кліпу «Мои Правила» набрало близько 10 млн переглядів у ТікТок. Як тобі приходять ідеї твоїх відео? Та чи впливає ТікТок  на успіх музичний?

До зйомок кліпу “Мои правила” була проведена колосальна підготовка: сенсорний мейк-ап прилетів з Японії, робо-руку доставили з виробництва автомобілів і перепрограмували спеціально для втілення ідеї відеороботи, а ще безліч стильних образів та небезпечні трюки. Тому в TikTok це відео стало популярним саме завдяки оригінальності.

Взагалі я намагаюсь слідкувати за трендами і знімаю відео на популярні теми. Також деякі концепції відео народжуються абсолютно спонтанно, а деякі цікаві ідеї — під час брейн-шторму з моїми асистентами-менеджерами, які завжди зі мною.

TikTok потрібно підкорювати, адже це хороша платформа для того, щоб рекламувати свій продукт, свою музику, ділитися нею з людьми та знаходити нових слухачів.

ULIANA ROYCE- артистка нового покоління: як досягти успіху через діджитал

Пандемія негативно вплинула на всю музичну індустрію. Особисто для тебе, як для молодої артистки, карантин вдарив по розвитку чи навпаки допоміг набрати онлайн-аудиторію?

Пандемія завадила офлайн-зустрічам. І це, безумовно, було нелегко, адже концерти неабияк мене заряджають та надихають. Особисто мені карантин дав великі можливості. З’явилося більше часу підготуватися до нелегких, але цікавих моментів у моєму житті. Останні півроку майже щодня з 6-9 годин вечора і до 4 ранку я знаходжуся на студії. Я вчуся писати музику і записую новий великий альбом. Це буде абсолютно нове звучання, нова я, яка покаже, що українська музика може бути якісною і її не соромно мати в своєму плейлисті. Це буде для людей, які цінують звучання і стиль.

Яким ти бачиш своє артистичне майбутнє? До чого прагнеш та про що мрієш?

Я хотіла б зібрати “Олімпійський” і провести там неймовірне, яскраве та якісне шоу, яке до мене ще ніхто не влаштовував. Вірю, що завдяки щоденній наполегливій праці, розвитку себе, як артиста та особистості, одного дня моя мрія здійсниться.  

На скільки ми знаємо, дуже скоро ти плануєш зняти креативне перформанс-відео? Що це буде і в чому його особливість?

Кожен мій кліп — це яскраві відеороботи, які запам’ятовуються і не залишають байдужими як цінителів, так і критиків. Цим перформанс-відео я хочу презентувати не тільки історію режисера, а й показати те, що я танцюючий артист. З дитинства я професійно займаюся танцями, і своє шоу хочу будувати навколо цього. У минулому я з командою часто їздила по світу на імениті конкурси, такі як WOD.

Над кожною моєю постановкою я завжди старанно працюю в колаборації з топовими хореографами. Цього разу я ретельно обирала режисера відео для того, щоб максимально передати суть моєї творчості не тільки як вокаліста, а й професійного танцюриста. Це головне завдання мого майбутнього перформанс-відео.

Зйомки будуть відбуватися на досить незвичній локації, яку ми тримаємо в таємниці, оскільки на ній ще ніхто до нас не працював. Тому я вирішила зробити подарунок для моїх шанувальників і оголосила конкурс на моїй сторінці Instagram. 15 моїх підписників мають можливість потрапити на зйомку мого денс відео в унікальній локації, заглянути за куліси, побачити процес створення масштабних відеоробіт, надихнутися і, звичайно ж, поспілкуватися зі мною та отримати ексклюзивний мерч.

Як плануєш провести це літо? Відпочивати чи навпаки активно працювати?

На найближче майбутнє у мене безліч творчих планів: зйомки перформанс-відео, освоєння мистецтва написання музики, запис нового альбому з новим звучанням та багато того, про що я поки не буду розповідати. Зараз присвячую цьому весь свій час і планую влітку також плідно працювати, адже так багато задуманого потрібно втілити у життя! Тому літню відпустку я не планувала, але якщо вдасться вибратися кудись на декілька днів — обов’язково поділюсь цим у своїх соцмережах.

ULIANA ROYCE- артистка нового покоління: як досягти успіху через діджитал