Vanek Foundation i The Lazy Jesus випустили експериментальний хіп-хоп ЕР

Vanek Foundation i The Lazy Jesus випустили експериментальний хіп-хоп ЕР

Українські музичні продюсери Vanek Foundation i The Lazy Jesus випустили спільний експериментальний хіп-хоп ЕР —  uative. Артисти засемплували і використали українські етнічні інструменти в поєднанні з експериментальними бітами та нестандартними поліритмічними для хіп-хопу ритмами. 

“На початку цього року я дав собі обіцянку, що приділю значну частину свого часу для реалізації сольних музичних проєктів. Я пишу абсолютно різну музику залежно від настрою, інструментів, та місця, у якому перебуваю”, – коментує артист.

Усі обкладинки для треків були створені за допомогою штучного інтелекту. Послухати його можна на всіх стрімінгових платформах за посиланням. Нагадаємо, що нещодавно Vanek Foundation також представив свій перший за довгий час міні-альбом Silver Lining у співпраці з американськими артистами SAINT WAR та Kosha Dillz. 

Vanek Foundation – це проєкт українського музичного продюсера та співзасновника одного з найбільших лейблів України ENKO. Vanek Foundation, також відомий як Іван Клименко, також співзасновних українського проєкту ALYONA ALYONA, який отримав своє визнання у The New York Times, Billboard i The Guardian. Іван спродюсував альбом «Пушка» для ALYONA ALYONA і співпродюсував пісню Stefania для гурту Kalush Orchestra, яка принесла перемогу на Євробаченні 2022 та потрапила в чарти Billlboard.