ВАСЯЯН сповільнює час новим кліпом “Осінь”, який надихає романтикою почуттів та атмосферними локаціями Києва

ВАСЯЯН сповільнює час новим кліпом "Осінь", який надихає романтикою почуттів та атмосферними локаціями Києва

Зйомки відбувались в період осінньої прохолоди міста, де ВАСЯЯН розповідає історію про дівчину-осінь,  яка проживає рутинні дні, але одна випадкова зустріч змінює її життя, адже вона потрапила в обійми закоханості.

“У такий непростий для України час, я підтримую український культурний фронт та нагадую своїми піснями про те, що життя триває. Осінь – це солодка меланхолія осінніх вихідних, тож давайте допоможемо один одному не падати духом.” – коментує автор пісні Ковалів Василь

Окрема подяканашим партнерам зйомки, які допомогли зробити атмосферу події справді теплою та неймовірно душевною, яким є сучасно-вінтажний ресторан Бelkin, його ще називають «заміським рестораном у місті», адже він розташований у великому парку нашої столиці.

ВАСЯЯН сповільнює час новим кліпом "Осінь", який надихає романтикою почуттів та атмосферними локаціями Києва

Також дякуємо за співпрацю компанію webuycars.kyiv, яка надала культовий автомобіль Porsche!

“Уявіть! Темний осінній ранок. Ви ступаєте на крижану підлогу ванної кімнати…По тілу пробігли мурахи. Потім, вмикаєте гарячу воду, стаєте під душ, з тіла йде пар.”

Приблизно такі відчуття викликала “Осінь”, під час першого прослуховування. Буду щасливий, якщо кожна людина знайде в нашій роботі щось для себе:) Насолоджуйтеся композицією! І приємного перегляду!” – коментує кліпмейкер Олександр Максименко