Вчитись ніколи не пізно. way to yourself — нова пісня Entely про шлях самопізнання

Вчитись ніколи не пізно. way to yourself — нова пісня Entely про шлях самопізнання

Головна героїня не знає, ким вона є насправді. Та хіба хтось взагалі знає це напевне? Вона оголена і незахищена перед невідомістю й жорстокістю цього світу. Дівчина знаходить того, хто допомагає їй дійти до себе справжньої. Через важкість і час вона пізнає себе. Але далі шлях самостійний. Без допомоги. 

“You know what I feel. please just tell me what I feel”, – рядки з пісні.

На фільмування lyric video був закладений мінімальний бюджет. Кадри зняті менеджеркою Валерією, яка робила це вперше. А монтаж робила сама Entely. Бо стиль та творчість не залежать від умов.

“Я починаю новий етап своєї творчості. Нарешті, я дозволила собі робити те, що робить мене мною. Поп хіт —  це, звісно, круто, але мені завжди хотілось писати у своєму, альтернативному стилі. І неважливо, скільки на це знадобиться часу і скільки слухачів приєднається до моєї творчості. Я щаслива зараз писати те, що відчуваю. Та гадаю, наші люди все ж чекають щось нове і цікаве. Я готова їм це дати.”

Пісня way to yourself стане переломною у творчості Entely. Далі вона готує англо-український альбом. Лише мистецтво, стиль та відчуття. Без умов.