“Від А до Я”:  музична прем’єра співачки KARINA DOBA та її благодійна місія у Лос-Анджелесі 

“Від А до Я”:  музична прем'єра співачки KARINA DOBA та її благодійна місія у Лос-Анджелесі 

У новій роботі артистка мотивує виправляти помилки у відносинах

Співачка KARINA DOBA вже рік знайомить американських слухачів з українською культурою. І сьогодні екс-учасниця відомого у Штатах гурту MOVA представила сольну прем’єру “Від А до Я”. За словами співачки, новий сингл відображає реальні події, які траплялися в житті будь-якої людини. У своїй новій музичній роботі KARINA DOBA підіймає тему непростих відносин між партнерами. Проте закликає не робити необачних вчинків. 

“Моя пісня про щирість та кохання. Якщо наші відносини почали “тліти” — це не привід ставити на них крапку. “Від А до Я” про переосмислення: завжди можна відновити те, що здається вже втраченим”, — коментує KARINA DOBA.

Артистка впевнена, сварки — не ліки для стосунків. Для підтримки здорових відносин KARINA DOBA радить не рахувати помилки партнерів, які мали місце бути впродовж лавсторі. У таких випадках виконавиця закликає обнулитися та будувати все по-новому “Від А до Я”. Трек вже доступний на всіх музичних платформах. 

Наразі співачка мешкає в Лос-Анджелесі, де працює над дебютною платівкою та бере участь у заходах на підтримку українців. Під час попередніх виступів на благодійних концертах у Америці KARINA DOBA разом з POSITIF, Іриною Білик, Асією Ахат, Олегом Скрипкою та учасниками “Ліга сміху” змогли зібрати більше 50 000 доларів на допомогу ЗСУ.