Від ТікТок-хіта “Ой, говорила мені мамо” та мільйонів переглядів до петиції про створення симулятора професій

Від ТікТок хіта "Ой, говорила мені мамо" та мільйонів переглядів до петиції про створення симулятора професій

Українська співачка Zelenooka випустила нову пісню “Вітер змін”. 23-річна артистка родом з Ізюму, і як ніхто розуміє, як важливо жити тут і зараз й займатися улюбленою справою та не марнувати дорогоцінний час.

“Це авторська пісня й вона про самопошук. Рамки суспільства, родичів, які так люблять їх розставляти. Цією піснею я хочу сказати усім, що ми повинні обирати те й бути тими, ким хочемо ми, а не ким нас бачать інші”,  – розповідає  Zelenooka. 

Також, разом із релізом пісні, співачка презентує відеокліп, режисером якого став Антон Ковальський, який зняв чимало відеоробіт для співачки KOLA.

“У відеокліпі ми зробили відображення двох сторін особистості. Зовнішня – зазнала впливу суспільства, тому й зливається із загальною картинкою. Вона немає емоцій та відсторена від власних бажань. А от внутрішня сторона – це вільний від усіх переконань персонаж, який робить все, що хоче і про що мріє. Він знаходиться в пошуку себе та справи всього життя. А золота рибка, з якою плаває співачка – це символ здійснення заповітних бажань”, – ділиться режисер. 

Коли слухаєш пісню та дивишся кліп – це наче нагадування про швидкоплинність часу. Відбиття секунд на годиннику повільно перетікає в звук стуку серця й ти розумієш, на скільки наш час обмежений, щоби витрачати його даремно. А дзеркало з двома відображеннями – це такий собі символічний спосіб розмови із двома особистостями, які живуть в людині. Тією, яка не пере чим не зупиниться, буде продовжувати мріяти, реалізовувати себе, та тією, хто боїться та витрачає час на думки про те “а що ж скажуть люди?”. 

“Моєму братові 18 років і він тільки зараз починає думати про майбутнє. Маючи вже технічну професію він розуміє, що це не його. Сестра за професією ювелір, але працює зовсім в іншій сфері. Я на це все дивлюся й розумію, що у нас в країні тисячі молодих людей, які не знають чого хочуть та не розуміють, що їх чекає після отримання професії. Як буде виглядати робочий день? До яких складнощів готуватися? А не знають вони, бо не пробували. Як результат – країна отримує не вмотивованих працівників, які ненавидять свою роботу і не можуть досягнути результату. Тож я вирішила створити петицію про стимулятор професій в системі освіти, який допоможе молоді досконало уявити своє майбутнє та зробити правильний вибір. А виховання свідомих професіоналів – це прибуткове та стабільне майбутнє для України. Саме про це моя пісня – чути себе та свої внутрішні бажання та працювати за покликом душі”, – ділиться Zelenooka. 

Можете перейти за посиланням на петицію й залишити свій голос. Бо це голос за майбутнє покоління й майбутнє нашої процвітаючої України.