Гурт “Квіткіс” з новою піснею “Анатомія”

Гурт "Квіткіс" з новою піснею "Анатомія"

Київський панк-гурт “Квіткіс” третього лютого презентував новий сингл “Анатомія”. Цей трек чекав на свій реліз понад два роки і є однією з наймасштабніших робіт команди.

“Цю пісню ми записували на зорі свого становлення як групи. Робота над “Анатомією” проходила на різних студіях, в ній можна почути різних музикантів… Коротше кажучи, це нам взагалі не притаманно, і пісня вийшла в результаті відмінною від попередніх треків квіткіс. Але не випустити цей бойовичок ми не мали права”, — кажуть музиканти.

Так, запис пісні відбувався на київських студіях FDR і Top Sound Records у різні періоди. До запису гітар долучився ексучасник Roll Models Назар Миколаєць, якому і належить ідея рифу. Але вже незмінно для “Квіткіс” все зібрав у купу і довів до логічного завершення відомий український музикант, лідер формації “Ульмо Три” Костянтин Шелудько.

Сама пісня “Анатомія”, — кажуть учасники “Квіткіс”, про “хтиве, вологе, але чисте кохання, яке п’янить і змушує кайфувати обох учасників цього магічного процесу”.