Відчуй ритм мотивації та заклику до насолоди життям, незважаючи ні на що. Прем`єра треку «Ти відпусти» від BONA

Відчуй ритм мотивації та заклику до насолоди життям, незважаючи ні на що. Прем`єра треку «Ти відпусти» від BONA

«Ти відпусти» — це вже третя прем’єра співачки за декілька місяців, і це означає, що BONA впевнено рухається до своєї мети. Зараз мова йде про формування успішної виконавиці, яка збагатить український шоу-бізнес якісним матеріалом.

Премʼєра, яка з одного боку зворушує душу, особливо в жіночої частини аудиторії співачки, а з іншого не полишає надії на щасливе майбутнє, уже доступна на музичних платформах з 10 листопада. 

Ця творча робота не тільки про щирість до коханого, а й до себе та своїх почуттів, які  є головними при прийнятті важливих рішень у житті.

Краще відпустити, хоч це боляче і здається нереальним. Але в нашому житті, як виявляється, нічого неможливого немає, тому сірі дні закінчуються сонцем обовʼязково — це і є головним меседжем треку!

Тему складних відносин та болісних моментів артистка вдало поєднує з елементами ліричної популярної музики.

«Пісню «Ти відпусти» ви почуєте вже у більш ліричному та чуттєвому виконанні, на відміну від попереднього треку «5 хвилин». Для мене «Ти відпусти» більше про почуття дівчини та про меседж, який я хочу передати. Ця пісня відноситься до ліричної попмузики, але стиль прочитання, особливо речетативні частини треку, залишаю у своєму фірмовому треповому виконанні з поєднанням більш агресивного біта”,  — акцентує увагу BONA.

Наразі творчість артистки активно розвивається, а особливо враховуючи те, що запланована вже наступна премʼєра треку, присвяченого подіям в Україні. Активність аудиторії в соціальних мережах BONA теж росте. Співачка часто отримує запитання від прихильників щодо свого розвитку як успішної та внутрішньо сильної особистості, що і демонструє BONA в TikTok .

Ідея розказувати про своє життя в Італії, надихати аудиторію своєю історією кохання та створенням своїх треків прийшла не випадково. Не кожен крок у житті артистки був легкий, але весь досвід допоміг стати тією сильною дівчиною, яка тепер мотивує інших.

Тому BONA активно продовжує працювати над створенням якісного матеріалу, який поступово просувається по сходинках угору в плейлистах слухачів.