Осіннє Lovestory: dj Braincase та Лісан сколихнули мережу з новим чуттєвим сінглом ‘’До Тебе’’

Осіннє Lovestory: dj Braincase та Лісан сколихнули мережу з новим чуттєвим сінглом ‘’До Тебе’’

Всі по-різному переносять осінь. Перебуваєте ви в стосунках чи ні, але від осінніх проблем втекти неможливо. І заводити нові стосунки відразу після розриву тільки заради бажання бути як всі – це погана ідея.

Чи задумались ви, коли-небудь, які божевільні речі ви готові зробити заради коханої людини? Кожен знайде відповідь, почувши цей трек.

Разом із треком артисти запремʼєрили яскравий кліп, який по динаміці не поступається самій пісні. Впродовж 3 хвилин перед нами розгортається картина життя двох молодих людей, де ми бачимо розлучення та переживання пари, що складається враження, наче ти переглядаєш не музичну відео роботу, а Голівудську драму, яка перетікає у відкритий фінал, в якому кожен знайде своє трактування.

Всім серцем любіть людину, яка не мислить життя без вас і не намагайтеся завоювати серце того, кому ви глибоко байдужі та нецікаві… Щирі емоції не можна висловити словами”, – кажуть BRAINCASE та Лісан.

Режисером кліпу стала Анастасія Афанасьєва. Фронтвумен Анна Переверзєва (Лісан) передає потужне звучання осіннього вайбу. Вона демонструє жіночність, яка міксує шалений біт, віру та розчарування, взлети і падіння, страсть та біль.

“Зйомки пройшли на одному диханні. Дуже вдячний всій команді”, – розповідає BRAINCASE. 

BRAINCASE – один з самих перспективних house проектів України. Справжнє ім’я виконавця – Павло Стукаленко. Хлопцю пророкують велике майбутнє, порівнюючи його вже його то з Tiesto, то з R3hab. Хлопець заявив про себе на музичному ринку в червні , зробивши ‘’капсулу часу’’ на легендарний трек Скрябіна ‘’Танець Пінгвіна’’. Braincase – це потужна хаус-музика з правильним грувом, котра буде доречна в будь-якому клубі або вашому плейлісті.

Я покажу всім українцям, що таке справжня українська house музика та виведу її на європейський рівень”, – каже BRAINCASE.