Відкрита реєстрація на зустрічі авторської сфери та бізнесу на тему “Шляхи встановлення культури використання музики в публічних місцях”

Відкрита реєстрація на зустрічі авторської сфери та бізнесу на тему "Шляхи встановлення культури використання музики в публічних місцях"

21 лютого у Львові та 22 лютого у Івано-Франківську відбудуться B2B public talk на тему “Шляхи встановлення культури використання музики в публічних місцях” за участі генерального директора громадської організації “Українська агенція з авторських та суміжних прав” (далі – ГО “УААСП”) Валерія Харчишина.

Скільки коштує легальне використання музики для бізнесу? Коли за використання музики можна не платити, не порушуючи при цьому закон? Цим питанням цікавився майже кожен відповідальний підприємець. Тема авторського права складна, але сьогодні актуальна, як ніколи, адже ми на шляху до вступу в Європейський Союз, де дотримання законів є основою ведення бізнесу.

Щоб допомогти в ній розібратися, 21 та 22 лютого, ГО “УААСП” запрошує представників сфери бізнесу Львівщини та Івано-Франківщини на інформаційні зустрічі.

21 лютого, 13:00, Львів

Місце проведення: артцентр “Дзиґа”, вулиця Вірменська, 35.

22 лютого, 14:00, Івано-Франківськ

Місце проведення: ресторан Urban Space 100, вулиця Михайла Грушевського, 19.

Якщо ви представник бізнесу і бажаєте відвідати зустріч – заповніть форму за посиланням, будь ласка, та чекайте підтвердження заявки на електронну пошту.

Мета зустрічей – провести відкритий діалог між представниками (авторської) музичної індустрії та сфери бізнесу для обміну думками щодо підтримки культури споживання музичного контенту, а також підвищити рівень обізнаності підприємців в сфері авторського та суміжного права. 

Під час події Валерій Харчишин простими словами розкаже, які зміни зараз відбуваються у сфері авторського права в Україні та як вони впливають на сфери культури та бізнесу. А також, що необхідно знати, щоб уникнути штрафів, використовуючи музичний контент у своєму бізнесі та як вберегтися від шахрайських організацій, сплачуючи авторську винагороду (роялті). 

Під час зустрічі будуть розглянуті наступні питання:

  • Що зараз відбувається у сфері авторського та суміжного права? 
  • Яку музику слухають українці та яку роль у творенні держави відіграє культура споживання музичних творів?
  • За яку музику можна не платити, а кому і чому необхідно платити за комерційне використання музичного контенту?
  • Скільки коштує легальне використання музики? Чому «сплата авторської винагороди — це не захмарні суми»?
  • Як сплачуючи роялті, бути впевненим, що вони дійдуть до авторів музичних творів? 

ГО “УААСП” – перша та єдина в Україні організація колективного управління (ОКУ) авторськими правами на музичні та драматичні твори, визнана всім світом. Каталог організації на сьогодні налічує понад 4 000 українських авторів та десятки тисяч їхніх творів, а також майже весь світовий репертуар, що налічує понад 100 мільйонів творів.