Відомий постпанк гурт випустив трек про кінець зими

Відомий пост-панк гурт випустив трек про кінець зими

Гурт SPOKUSY заснований минулого року, але вже добре відомий серед пошановувачів постпанку. Їхній новий трек “Світло зникає” — про те, як важливо вірити в те, що все погане скоро закінчиться.

SPOKUSY — проєкт відомого в українській неформальній тусовці Ігоря Черепанова, фронтмена метал-гурту AGHIAZMA, організатора численних столичних рок-вечірок та артдиректора декількох клубів та Алекса Дарієна — надзвичайно талановитого вокаліста гурту Layuchi Kvity.

Зараз хлопці активно виступають на благодійних фестивалях і збирають гроші на ЗСУ. Встигають вони й видавати нові пісні.

Музика до пісні “Світло зникає” була написана ще у 2020-му, коли гурт не існував і його створення було тільки в думках. Зараз хлопці доповнили його актуальною суттю, адже Світло для кожного українця стало символічним як ніколи. 

“Світло зникає” — трек про ті почуття, які виникають у нас в момент занурення у внутрішній світ роздумів і емоцій. Коли буквально звідусіль  підступає темрява, кожен із нас знаходить в собі можливість розкрити ті таємні думки, які ніколи не випливають назовні у звичайному стані. Коли ти бачиш за вікном холодні чорні будинки, навпомацки йдеш додому, сніг ріже тобі обличчя. А потім бачиш, як вдалині з’являється світло у сусідньому мікрорайоні. Світло зникає, гріюсь тобою” — слова про те, що не треба переживати складні часи наодинці, разом завжди буде тепліше і світліше!”, — коментує вокаліст гурту.

Найближчий концерт SPOKUSY відбудеться вже 11 березня у Львові — місті, де був створений гурт. На початку війни учасник гурту Ігор Черепанов відкривав у Львові хостел для переселенців. Разом з однодумцями вони обладнали офісне приміщення і тепер там постійно безкоштовно проживають 20-25 людей, що втратили житло. Вони отримують щоденно харчування, медикаменти та побутові засоби.