Гурт HAYDAMAKY присвятив свій новий кліп добровольчому батальйону “Карпатська Січ”

Гурт HAYDAMAKY присвятив свій новий кліп добровольчому батальйону "Карпатська Січ"

Пісня гурту HAYDAMAKY присвячена лицарям батальйону Карпатська Січ та всім Українським добровольчим батальйонам всіх часів, які завжди першими ставали на захист Батьківщини від споконвічних навал московської орди. 

В пісні звучить уривок поезії полеглого весною 2022 героя України поета Юрія Руфа – слова, які поєднують нашу звитягу з короткою та трагічною історією Карпатської України.

“Що діди не доробили, доробимо ми!” – ключові слова приспіву. Батальйон “Карпатська Січ” був створений ще в часи АТО і з самого свого створення і досі бореться на передовій. Це воїни, які самовіддано прийняли рішення боронити нашу землю від ворога на передку.  

Гурт HAYDAMAKY присвятив свій новий кліп добровольчому батальйону "Карпатська Січ"

“Ця пісня – співпраця кількох артистів. Початковий текст написав Петро Мага, потім ми зробили музику. Тоді я відчув, що в пісні не вистачає історичної паралелі з Карпатською Україною, яку закладав при його створенні перший командир батальйону Олег Куцин, і я попросив дописати кілька рядків на цю тему відомого львівського поета Юрія Руфа, тепер на жаль, вже полеглого героя”, – коментує Олександр Ярмола, соліст гурту.  

Саунд створено на студії звукозапису Олега “Білого” Шевченка. Режисером кліпу став відомий кліпмейкер Віктор Придувалов.  Для зйомок гурт виїжджав на передову, у місця розташування батальйону Карпатська Січ. 

Переважна частина тексту авторства Петра Маги, музика Гайдамаків.