Віктор Бронюк під час карантина записав пісню-визнання до «Лількі»

Тік Лілька

Тік Лілька

Після тривалої пандемії вся Україна полегшено зітхнула, опинившись в «зеленій зоні». Вимушений тайм-аут надихнув гурт «ТІК» перезавантажитися і вийти на музичну арену з новим літнім хітом «Лілька».

За словами Віктора Бронюка, дівчата з «асоціація Лілек» часто зверталися до нього з проханням написати трек на честь їхнього імені. І ось пазли зійшлися: прийшла музика, слова, аранжування.

«Лілька» – це пісня про любов і всі принади відпустки на березі моря. Щодо музичної складової, то кожному слухачеві припаде до смаку поєднання синті-попу та запальної гуцульської музики.

«Упродовж довгого періоду нам доводилось перебувати у суцільній ізоляції. Часом це ледь не доводило людей до депресивних станів: не було ані повноцінного спілкування, ані концертів. З іншого боку це дозволило нам перезавантажити батарейки і створити таку легку літню композицію. Кохана дівчина, море, пиво, креветки – що може зробити хлопця щасливішим? Якщо справді любиш, тобі завжди буде добре поруч з нею. І, звісно, ти називатимеш її не інакше, як квіточкою і лялечкою. Бо це найпрекрасніша квітка у твоєму житті. Тим паче, коли її ім’я – Лілія, – каже фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк.  

Таку просту романтичну історію музиканта обгорнули у професійний саунд на одній з кращих студій країни «211» Віталія Телезина. Колаборація професійних артистів і саундпродюсерів приємно вразить українського меломана.