Vitaliia втілює давні мрії бабусь і дідусів та присвятила цьому чергову пісню

Vitaliia втілює давні мрії бабусь і дідусів та присвятила цьому чергову пісню

Юна інтернет - сенсація втілює давні мрії бабусь і дідусів та присвятила цьому чергову пісню

Співачка та блогерка VITALIIA презентувала надихаючий трек “Залишитись такими”, а з зібраних коштів допомагає видати збірку авторських віршів самотньому дідусю, чий син воює на передовій

23-річна Vitaliia з Тернополя ніколи не прагла швидкої слави, втім вперше збурила мережу своїм патріотичним маніфестом “Чом тобі, вороже, не спиться?” ще кілька місяців тому. Вікіпедія визнала авторський трек дівчини одним з найпопулярніших за час російсько-української війни, а колеги-блогери розібрали на кавери і цитати.

За кілька місяців після непередбачуваного тріумфу, в рамках своєї благодійної діяльності, Віталія Грицак (як насправді звуть співачку) дала концерт в будинку для людей похилого віку, аби підтримати стареньких у скрутні часи.

Після виступу Vitaliia попросила бабусь і дідусів згадати про мрії, які вони мали молодими. Зафільмовані відверті відповіді одразу зібрали емоційні реакції від її багатотисячної аудиторії.

“Я мріяла грати на фортепіано. Нічого в мене не здійснилося. Директор музичного училища вмовляв маму, аби вона заплатила гроші, а в нас цих грошей не було. Дуже шкодую” – зізналася одна старенька

Юна інтернет - сенсація втілює давні мрії бабусь і дідусів та присвятила цьому чергову пісню

“Нічого не здійснилося. Я була активна, були плани поїхати закордон, а потім сталося таке.. “ – плаче прикута до ліжка бабуся. “В мене простенька мрія – щоб я сама сіла на свого інвалідного візка”

Зворушена почутим, Vitaliia взялася допомогти дідусю з Івано-Франківська здійснити його мрію, довжиною в життя. Пан Ігор з юності писав патріотичних віршів і мріяв видати свою збірку, та нині втратив усі записи і декламує їх лише з пам’яті. Його син пішов на фронт, воювати за Україну, а батько щодня молиться і про себе читає вірші, як оберіг для рідного воїна.

Своїм новим треком “Залишитись такими” Vitaliia звертається до мрійників будь-якого віку, надихаючи їх ніколи не відкладати своє життя та бажання на завтра. “Все минає і навіть оця весна” – сміливо констатує співачка, посилаючись на весну 2022, найважчу в житті кожного українця. Віта сподівається, що своєю піснею та прикладом стареньких зможе змотивувати прихильників вірити в себе та щодня насолоджуватися життям у найменших його проявах, аби потім не шкодувати про це в старості.

Нині Vitaliia щовечора зідзвонюється з дідусем-поетом та годинами записує його вірші, поки той гордо їх декламує. За отримані кошти з прослуховування треку Vitaliia планує зробити пану Ігору сюрприз та видати друком його першу власну повноцінну збірку.