Vlada K відкриває благодійний фонд “Super Grandchildren”

Vlada K відкриває благодійний фонд "Super Grandchildren"

Vlada K відкриває благодійний фонд "Super Grandchildren"

На сьогодні в Україні ціла низка міст опинилася у гуманітарній катастрофі. При цьому багато літніх людей не захотіли покидати свої домівки. Одинокі ж бабусі та дідусі залишились зовсім без підтримки. Але не лише вони страждають від нестачі харчів, ліків, предметів першої необхідності, а й їхні хатні тваринки. Багатьом людям довелося залишити свої домівки у зоні бойових дій. І, на жаль, не всі змогли забрати своїх чотирилапий друзів з собою.

Саме тому Vlada K вирішила створити власний благодійний фонд та зібрати допомогу для адресної передачі тим, хто її потребує через проєкти ЖИТТЄЛЮБ та ADOPT.UA.

Vlada K відкриває благодійний фонд "Super Grandchildren"

ЖИТТЄЛЮБ – відомий соціальний майданчик, що піклуються за літніми людьми, одинокими та хворими бабусями та дідусями, їхніми чотирилапими друзями. ADOPT.UA – сервіс з адопції тварин, що продовжує працювати і під час війни, допомагає тваринкам-безхатькам врятуватись від голоду та знайти нових господарів.

VLADA K організовує масштабну акцію зі збору необхідного для бабусь і дідусів, що мають складнощі з закупками кормів, ліків, харчових добавок для власних котиків чи песиків, а також підтримки небайдужих людей, що через сервіс ADOPT.UA взяли на перетримку тварин. Першим містом допомоги буде Київ, до якого зараз направили врятованих тварин зі звільнених міст області.