«Вночі» – це не лише пісня, а подорож у світ почуттів, де кожна нота – це відгомін душі артистки

«Вночі» – це не лише пісня, а подорож у світ почуттів, де кожна нота – це відгомін душі артистки

Українська співачка Sofi Adamiv представляє нову ліричну композицію «Вночі», яка вражає душею і заворожує мелодією. Пісня переносить слухачів у світ емоцій та почуттів, розкриваючи глибину нічного часу. Вночі ми ніби зачаровані і прагнемо знову і знову відчути себе в обіймах коханої людини. 

Текст, наповнений відчуттями та емоціями, переплітає тепло і холод, спокій і неспокій, віддавши нам неабияку музичну подорож. Sofi Adamiv прагненнe знайти світло вночі через тепло відносин, коли сердце шукає розуміння та обійми.

В прямому висловлюванні Sofi Adamiv:

«Вночі, вночі, я закривала на рани очі.” Ця фраза висловлює тему приховування болю та страждань вночі, відзеркалюючи внутрішній бій і прагнення приховати емоційні рани. Пісня досліджує самотність і втрати, які я виражаю через символічне закривання очей на біль, щоб вижити в темряві ночі», – каже співачка.

Sofi Adamiv бажає зупинити час та зберегти неповторні миті вночі. Тема прагнення вічності і бажання зберегти ті ночі домінує в усьому тексті, розкриваючи глибокі почуття та сильні емоції авторки.

Окрім треку Sofi Adamiv презентує відеороботу, що нагадує нам про останні теплі дні осені.

Артистка вже не вперше вражає творчістю своїх слухачів. Ви вже точно чули її пісню «Ранок», що досі підкорює серця тисячі людей. А її музичні кавери набирають обертів в мережі.