Вона сказала “Так”! TOM SODA видав зворушливий кліп на вірусний трек “Особлива”

Вона сказала “Так”! TOM SODA видав зворушливий кліп на вірусний трек “Особлива”

Співак та волонтер TOM SODA презентував щемливий кліп на свій хіт “Особлива”, на який в соцмережі TikTok слухачі зняли вже понад 33 тисячі відео. В кліпі воїн ЗСУ робить пропозицію своїй коханій. Співак розповідає, що саме популярність пісні у соцмережах та креативність користувачів дали йому поштовх до зйомок такої концепції.

“Це ідея моїх слухачів! Більша частина з тих відео у Tik-Tok присвячена військовим, що повертаються додому у відпустку і дарують своїм коханим найгарніші троянди. Я вирішив підтримати їх в цьому так би мовити “тренді” і зробити щасливими ще двох людей, які потребують цього найбільше. Підтримати дух наших військових та їх наречених, адже це також вклад в нашу перемогу! Вони боронять нашу землю і мають відчувати, що ми тут – забезпечуємо їм гідний тил”, – коментує TOM SODA.

Цікаво, що головна героїня кліпу і гадки не мала, що на неї чекає освідчення від коханого – воїна 5ої Окремої Київської Штурмової Бригади. Тож співаку з командою треба було вигадати цілий сценарій, що б дівчина не підозрювала, що на неї чекає такий сюрприз.

Вона сказала “Так”! TOM SODA видав зворушливий кліп на вірусний трек “Особлива”

“Ми декілька тижнів розробляли план з моїми друзями і за сумісництвом командою. Продумали все до найменших дрібниць і провели репетицію в день освідчення, щоб ця подія пройшла на вищому рівні. Тому, не дивлячись на повітряну тривогу в день зйомок – ми майже не вибились з графіку і наша особлива наречена сказала своєму коханому “Так!”, – додав співак.

Зазначимо, що разом з кліпом артист спеціально для слухачів випустив акустичну версію пісні та два її ремікса. Один з яких створений разом з саундпродюсером OSTY та талановитою саксофоністкою Iva Sax, а другий ремікс співаку надіслав саундмейкер MAVER. 

“Це було дуже зворушливо, адже таке відбулося зі мною вперше.  Я з радістю та вдячністю включив цей ремікс до свого синглу. А ще для любителів поспівати ми додали офіційну інструментальну версію, щоб у прихильників пісні була можливість звучати якомога краще, адже я знаю, що “Особливу” співають в “особливі” моменти, тому і музика має лунати справжня”,  – підсумував TOM.