“Вони конч*** cу*ки!”, – співак JULIK про українських артистів-зрадників

"Вони конч*** cу*ки!", - співак JULIK про українських артистів-зрадників

Співак JULIK за період війни дав понад 100 благодійних концертів, зокрема й закордоном, випустив декілька потужних музичних робіт та відеокліпів. Днями презентував нову відеороботу на пісню “Під зорями”. Ми поспілкувались з артистом про прем’єру, творчість та виступи у Європі.

Майже два роки від початку повномасштабного вторгнення, які твої відчуття та місія як артиста?
Мені важко повірити, у те, що наша нація «заслужила» на такі випробування. Я гордий, тішусь, що ми пліч-о-пліч долаємо ворога, об’єднуємось та показуємо всьому світу свою незламність. У перший місяць був шок, далі налагоджений механізм. Спочатку як всі вантажив гуманітарку, далі написав патріотичний трек з яким буде класно зустрічати Перемогу. А далі гастролі і збір коштів для ЗСУ. Ми з колегами об’їздили півсвіту і зібрали чималі кошти і будемо це продовжувати робити далі. Моя місія, як артиста, мабуть, питання не до кінця правильно сформульоване. Зараз нема поділу, артист чи ні. Ми всі люди, які бажають скорішої перемоги, і я роблю усе можливе від себе, щоб це сталось як скоріше.

"Вони конч*** cу*ки!", - співак JULIK про українських артистів-зрадників

Як діаспора зустрічає українських артистів?
Здебільшого усі з найкращими побажаннями та обіймами. Проте є і ті, хто пишуть різні обурливі речі. Але зараз не про це. Я б хотів закцентувати на важливій проблемі, чомусь закордоном (не буду зазначати де) є в одному місті кілька організацій які ворогують один між одним. І коли на наш запит допомогти з промоцією, залом, вони реагують дивно і кажуть не спілкуйтесь з іншими організаціями. Про що може йти мова коли ми робимо одну справу – наближаємо нашу перемогу. Для мене це дико коли українці не люблять своїх та на фоні війни роблять конкуренцію між собою. Ми навіть сварились неодноразово, і пояснювали що особисті відносини будете з’ясовувати після перемогу, а зараз старайтесь робіть усе можливе що Ваша родина, родичі були під мирним, українським небом.

Як загалом проходять тури за кордоном?
По-різному. Тут не вгадаєш, здебільшого на позитиві, адже ми робимо хорошу справу. Всі тури скажу – це ще та пригода. Пригода, яка є цікавою, а головне дуже корисною, адже ми завжди повертаємось не з порожніми руками для наших хлопців. Бувало різне, у Римі до прикладу минулого туру ми із ЗАЛІСКО спали на смітниках (це може звучати дивно), але таке було оскільки зекономили на житлі, а термінал аеропорту був зачинений. Це не в порівнянні з тим як в окопах наші хлопці ризикують своїм життям, за це їм велика шана!

Як зараз формує репертуар, які критерії відбору?
Тут усе працює на інтуїтивному рівні. Я роблю те, що в першу чергу подобається мені. Також у мене є крутий спосіб перевірити чи пісня зайде, чи ні, у цьому питані мені допомагає мій син Денис. Діти це справжній детектор брехні, вони ніколи не збрешуть. Кажуть правду, і якщо йому заходить – це однозначно і сподобається людям. Я вже це перевіряв неодноразово.Зараз більше на лірику потягнуло, у лютому випущу ймовірно дует, Це буде мій перший дует. Стараюсь розвиватись та давати максимум від себе. Хоча часу бракує на творчість, адже дуже багато концертів.

JULIK шокував кардинальною зміною та презентував нову пісню «Просто обійняти»

Як ставишся до перекладу текстів пісень артистів, які колись співали російською?
На мою думку, це треба було робити раніше. Але, якщо є попит та запит – це добре. Радий, що нарешті в етері наша, хороша, якісна музика грає по радіо, її багато в інтернеті. Шкода що такою ціною. Вірю, що після перемоги ми ще більше цінуватимемо своє, адже історія вчить якнайкраще.

А як з приводу артистів які залишились у країні агресорці?
Вони конч*** cу*ки! Тут все просто. Ти тут виріс(ла), їла, пила та жила. Твої рідні страждають, а ти жопою трясеш і платиш податки на нову зброю яка вбиває твоє. Ну маразм! Вибачте за мій «французький». Навіть коментувати гидко.

Нещодавно ти презентував пісню «Під зорями» та випустив відеокліп, розкажи про нього. Я наштовхнувся на мінімальний, але хейт. Кліп ми відзняли у Відні з крутим кліпмейкером Лесем Панчишином. Ніхто ж не цікавиться чому, всі кажуть втік (сміється). Коли я записав цей трек, буквально за три дні ми мали їхати у тур Іспанією та Італією. А часу зняти кліп, самі, розумієте майже не було. І тут я побачив що Лесь зараз за кордоном і моя команда з ним зконтактувалась. Машиною їхали до Відня, адже був дешевий авіапереліт до Іспанії. Тут просто всі пазли ідеально склались. Ми за день зняли кліп і поїхали у турне, щоб збирати кошти для наших хлопців. Назбирали понад 15 000 євро за кілька концертів, купили дрон, приціл та долучились до купівлі авто. Поєднали приємне з корисним, адже зараз люди звикли бачити картинку і вона, на мою думку вийшла чудовою.