“Ви клялись точно вижити”: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили надзвичайно чуттєву пісню для захисників

"Ви клялись точно вижити": БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили надзвичайно чуттєву пісню для захисників

Подвійна прем‘єра від БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – гурт презентував нову пісню та кліп.

26 січня 2023 року, популярний рок-гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ подарував прихильникам новий, щемливий трек під назвою «Повернись живим». 

Пісня «Повернись живим» написана з емоцією віри в те, що Україна обов’язково Переможе у війні, а українські військові повернуться додому живими і здоровими. Трек показує, що абсолютно усі українці чекають своїх Героїв вдома з Перемогою. 

Водночас, з прем’єрою пісні, гурт презентував і кліп на неї. Режисером нової відеороботи став Владислав Разіховський. «Повернись живим» – його сьомий кліп для гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.  

«Знімаючи кліп на цю пісню, на екрані ми транслювали відео зі, здебільшого, позитивними емоціями військових людей. Нам дуже хотілось показати не тільки війну, яку ми з вами і так бачимо щоденно: довкола себе або з новин. Хотілось бачити військових із простими, щирими емоціями: радість від зустрічі з близькими людьми чи обійми з побратимами. Ми показали світлі емоції – власне, ті емоції, за які Україна і веде свою визвольну боротьбу», – ділиться Сергій Танчинець.

Наживо прем’єра треку відбудеться майже у кожному місті України, так як прямо зараз БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ активно концертують і дають десятки благодійних концертів щомісяця. За виручені кошти музиканти купують автомобілі та дрони для ЗСУ.