Винник – відсутній. Серця українок “розкрадає” Андрій Кравченко з піснею “Доле моя”

Винник – відсутній. Серця українок "розкрадає" Андрій Кравченко з піснею "Доле моя"

Погодьтеся, що зустріти свою людину на все життя чи на якийсь його період, – особливий подарунок долі, який варто цінувати, бо він дістається далеко не кожному. Саме про це нова пісня Андрія Кравченка.

“Людська доля і кохання ці два поняття тісно пов’язані між собою. Треба бути вдячним за все, що підкидає нам життя, а особливо за справжні почуття. Тривалі стосунки чи з терміном придатності, по суті, це не так важливо. Було чи є дякуй всесвіту за такий дарунок. Бо відчуваючи любов ми змінюємося на краще”, – так Андрій пояснює основний меседж, закладений у новій пісні.

Артист щиро зізнається, що з повномасштабною війною йому спершу було непросто налаштуватися на творчість, а згодом йому вдалося знайти для себе переконливі аргументи:

“Музика вкрай важлива для людей зараз. Сьогодні, як ніколи, слід говорити про свої почуття, бо завтра може не настати. Та й взагалі жінка, для нас чоловіків, — емоційний тил. Буде в неї на душі все гаразд, то й ми тримаємо стрій ще впевненіше. Хлопці, говоріть частіше слова любові і вдячності своїм коханим. А якщо думки плутаються, іноді й таке буває, тоді вмикайте пісню “Доле моя” і вона все скаже за вас!“.

Музику та слова до пісні “Доле моя” виконавець написав сам:

“Першим завжди приходить приспів і я одразу ж наспівую його на диктофон. Тому телефон завжди зі мною навіть більше не для дзвінків чи соцмереж, а для творчості (всміхається). От, першим йде приспів, а далі — решта тексту та мелодія“.

Вже в наприкінці лютого артист  презентує кліп до пісні “Доле моя”. Режисер та оператор відео — Олексій Міхалевський. Саме він зняв і попередню роботу Андрія Кравченка “Діти війни“.”Доле моя” також найближчим часом зазвучить під час благодійного туру виконавця Європою, значну частину коштів з якого Андрій передасть на потреби наших ЗСУ -“котиків”.