YATSUTA презентує чуттєву пісню “Додому”

YATSUTA презентує чуттєву пісню “Додому"

Мільйони українців через війну вимушено залишили свій дім. Хтось став внутрішнім переселенцем, когось закинуло далеко за межі України. Ці страшні події переконали кожного із нас, що цілісіньке життя не може легко поміститися в одну валізу. А ще – що ти здатен облетіти мало не увесь світ у пошуках нового себе та рано чи пізно тебе з’їдатиме бажання повернутися туди, де родина: де батьки та рідня, де ти – є ти. Саме про це нова пісня YATSUTA «Додому».

«Зараз в Україні непроста ситуація, бо більшість родин не разом. Хтось на фронті, хтось за кордоном, хтось на окупованих територіях. Тому я вирішила створити пісню, в якій говориться про те, що якщо є можливість сказати рідним як ти їх любиш – скажи, говори кожного дня, бо невідомо як воно буде завтра. А ще – наша Перемога обов’язково буде і всі, хто виїхав, неодмінно повернуться додому», – так YATSUTA пояснює основні сенси, які закладала у пісню. 

YATSUTA презентує чуттєву пісню “Додому"

Над новою роботою працювала вже злагоджена команда артистки: Дмитро Сисоєв, Євгеній Запотєєв та Віталій Цимбал. У такій творчій колаборації співачка працює не вперше. Пісні «Очі» та «Квітка» теж створені саме таким складом.

Артистка розповідає, що до нової роботи вже є відео, в якому кожен впізнає себе: 

«Ми зробили анімований ролик до пісні, сюжет якого рве серце на шматки. Не хочеться спойлерити – тому краще подивіться і відчуєте все, що потрібно. Скажу одне: люди, які вимушено виїхали, більшість з них, хоче повернутися додому і це цілком нормально. Бо саме вдома світ створений для тебе, тут ти черпаєш сили та наснагу, тут тебе завжди чекають таким, яким ти є. День-повернення додому обов’язково настане. А моя нова пісня нехай стане підтримкою на період очікування».