YATSUTA заспівала гімн України під час відкриття футбольного матчу

Співачка YATSUTA презентує пісню «Щекавиця»

Під час війни Росії проти України кожен знаходить свій спосіб боротьби для досягнення перемоги. Деякі беруть зброю у руки, інші надають допомогу у доставленні та розподілі гуманітарної допомоги, а дехто безупинно працює, підтримуючи економіку. Втім, співачка YATSUTA, обрала варіант –  працювати й допомагати нашим ЗСУ, беручи участь у благодійних концертах у різних містах України та Європи.

На нещодавньому футбольному матчі  “Україна – Мальта” у Словаччині співачка вразила публіку своїм виконанням гімну України. Вона також зворушила всіх присутніх виконанням пісні “Ой у лузі червона калина” – гімну українських січових стрільців, який набув своєї популярності після виступу Андрія Хливнюка в перші дні повномасштабної війни.

Я завжди відчуваю надзвичайну честь і гордість, виконуючи гімн України, а в такі складні часи – це особливо цінно! Я відчуваю глибоку вдячність, що ми змогли зібратися разом, попри всі жахіття, які відбуваються в нашій країні – поділилася Yatsuta. – Дякую вам за підтримку та ваші голоси, я відчувала, що ми співали разом з усією країною, навіть разом з тими,  хто знаходився по той бік телеекранів. Я теж відчувала вашу підтримку!

Yatsuta з’явилася на стадіоні в брючному костюмі  синьо-жовтих кольорів, тримаючи український прапор у своїх руках. Було помітно як співачка відчувала енергетику вболівальників, а її очі майже не стримували сльози.

YATSUTA:  Моя зброя  – музика, слово та вчинки. Ми не маємо забувати, що під час війни СЛОВО  – має велику силу в інформаційному просторі.  Воно здатне змінювати світ та зцілювати душі. Війна змінила кожного з нас, але українці завжди доброзичливі та миролюбні, такими й залишаться. Наша єдність непереможна! Ми всі разом відбудуємо нашу державу!

Попри те, що матч проводився у Трнаві, українська діаспора та вболівальники зібралися у великій кількості, щоби підтримати свою національну команду.