YULIYA RÓZNEN з премʼєрою пісні «Як колись»

YULIYA RÓZNEN з премʼєрою пісні «Як колись»

Довгоочікувана прем’єра «Як колись». В очах авторки (Юлії Рознен) ця пісня стає посланням для українських дівчат та жінок, які кожного дня чекають на своїх коханих з війни.

«Як колись» – це глибоке звернення до сил жіночої природи, їхньої сили і витримки. Пісня нагадує нам про те, що жінки – це не просто музи, а справжні герої, які здатні переживати будь-які випробування і все життя чекати на своїх коханих. Створена у співпраці з саунд-продюсером (та директором) Олексієм Борозненко, який зараз також в лавах ЗСУ захищає нашу Батьківщину. Режисеркою кліпу виступила талановита Лєра Мазур зі своєю командою, з якою ми всіх вас запрошуємо на перегляд. Це – дуже чуттєво!

«Я не зупиняюсь на досягнутому і вірю в диво. Моя музика лікує серця», – коментує Юлія Рознен.

YULIYA RÓZNEN (Юлія Ро́знен) –  українська співачка, фіналістка Хіт-конвеєру (2019) та проєкту “Голос Країни” (2017), авторка пісень – “Як колись”,  “Живи”,  “Лелеки”, “Розкажи”, “#2 Полюси”, “Сльози вода”, “Уява”, “Різдво”.

У 2019 році спіівачка вирішила розпочати сольну кар’єру, як YULIYA RÓZNEN з дебютною піснею “#2 полюси”, з якою 25 серпня стала фіналісткою масштабного конкурсу “Хіт конвеєр 2019” за підтримки каналу М2 і не залишила байдужим журі та глядачів Співочого поля.

З осені 2020 вже почав народжуватись наступний вибуховий сингл «Розкажи». Прем’єра відео відбулася 18 липня 2020 року на музичних каналах України. Активно пісня торкнулася сердець слухачів с початком 2021 року, що показує попадання до чартів України «Country Radio Hits» 

В жовтні 2021 року співачка презентує пісню та кліп “Сльози вода”. Режисером кліпу виступила Лєра Мазур, з якою артист підтримує дружні відносини не один рік. Також відео роботою надихнувся молодий і талановитий “реміксер” Сергій Казміренко (KaZko production) та випустили спільно з командою ще більш запальну версію пісні “Сльози вода” (реліз – 1 листопада 2021).

Одною з  найгучніших робіт артистки стала пісня «Живи», яку вона написала в лютому 2022 року. Розмістивши демку за 6 днів до початку війни стало зрозуміло – це «в серце». Дякуючи роботі команди пісня почала активно «захоплювати» серця слухачів та всі FM станції – понад 4 мільйони переглядів в YouTube, Facebook та Instagram, Top Shazam Ukraine, мільйони переглядів в TikTok, тисячі на стрімінгових сервісах. Майже немає українця який хоча б 1 раз не чув її. 

Наступною робота артиста – пісня та кліп «Лелеки» (вересень 2022). Це присвята нашим переселенцям які вимушені шукати прихисток далеко від дому, але не полишають надію на повернення. Вони всі – діти України!