Дівочий інді-поп гурт RIDNI – наступники “Один в каное”

Дівочий інді-поп гурт RIDNI - наступники "Один в каное"

Дівочий інді-поп гурт RIDNI випустили трек “Поза зоною”, що набув популярності в TikTok ще до релізу.

Демо пісні “Поза зоною”, записане гітаристкою гурту Марго завірусився у соцмережах цього літа. Приспів пісні став вірусним в ТікТок і зібрав більше 10 тисяч відео за 2 тижні, а загальні перегляди користувачів з цим звуком склали більше 20 мільйонів в ТікТок. 

Гурт існує давно – склад час від часу змінювався, лише на початку війни гурт отримав остаточний склад: Аня (барабани, бек-вокал), Надя (клавіші, вокал), Іра (вокал), Марго (гітара, вокал). Унікальність гурту в тому, що всі дівчата грають на музичних інструментах та кожна з них володіє вокалом.

Гурт існував як і з різним складом, так і назвою. Тому, знайомтеся – гурт RIDNI з дебютним треком “Поза зоною”.

“Нам хочеться стати своїми, рідними для кожного свого слухача”, – пояснюють дівчата.

Трек “Поза зоною” виконаний у звучанні золотої ери української незалежної інді-музики. Відсутність обробки голосу, лише вокал та живі інструменти. Початок пісні – це чиста акапелла під музику, що завірусилася в тіктоці.

Трек побудований на усвідомленні, що часом залишитися одній набагато краще, ніж тягнути когось на своїй спині.  Слова: “і п’ю, і сплю, і дико танцюю…”, показують всю ту свободу, коли ти ні до чого не прив’язаний. Тому й шкодувати нема про що.

“Пісня створилася завдяки натхненню, чи емоції, чи враження від чогось чи когось. Марго часто надихається людьми, чи певними персонажами, навіть книгами та їх сюжетами. Тому коли довго варишся в своїх роздумах, знаходиш багато цікавих висновків”, – розповідають дівчата.