З вірою у Перемогу: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували емоційну відеороботу на пісню «ХТО Я»

З вірою у Перемогу: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували емоційну відеороботу на пісню «ХТО Я»

Першочергово текст синглу “Хто я” був наповненим романтикою та почуттями закоханості, але зараз він набув нового значення і став більш наближений до сьогодення українців.

На початку відео ми бачимо переповнену життям та безтурботністю столицю. А далі – зміна вектору кожного з нас, обстріли і руйнування, які завдає нам ворог. Ми бачимо біль та внутрішні зміни, які ми з вами пережили за майже два роки повномасштабного вторгнення… Але весь цей шлях супроводжує безсумнівна впевненість у вільному майбутньому.

«Це відео про те, як наше життя змінилось за секунди. Ми знаємо, як було «до». У кожного з нас кипіло своє життя: з мріями та планами на майбутнє. І вже знаємо, яке воно – «після»… Життя змінилося назавжди. Та незважаючи ні на що, кожен на своєму місці робить все, що від них залежить. І ми точно знаємо, що після нашої Перемоги, буде міцна, вільна та Незалежна Держава», – додає Сергій Танчинець. 

Шлях до свободи України єдиний – зі зброєю в руках, у стабілізаційних пунктах, або волонтерських штабах, виборювати нашу Державність і Незалежність! Попри весь біль – життя триває. І тільки в наших силах зробити так, щоб це «життя» було вільним. 

Нещодавно БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ повернулись з туру Північною Америкою та Європою, де сумарно зібрали 182 535 доларів для ЗСУ. Далі – продовження туру «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» містами України. А також гурт анонсував великий концерт у столиці у STEREO PLAZA 16 грудня.

Графік концертів БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та квитки можна знайти на офіційному сайті гурту.