За численними проханнями глядачів Оля Полякова оголосила про додаткові концерти в Києві

За численними проханнями глядачів Оля Полякова оголосила про додаткові концерти в Києві

Співачка вийде на біс з новою концертною програмою “Все буде добре”, яку в березні з аншлагами презентувала в столиці. Виступи відбудуться 17 та 18 травня у КВЦ “Парковий”, збір гостей о 18:00. 

“Усі пісні 100% українською. Обіцяю, що ви будете здивовані! Програма різноманітна: і лірична, і патріотична, пронизана темою війни та щемливими кадрами з фронту, особистими історіями українських захисників, що стали невід’ємною частиною багатьох номерів. Також особливе місце відведено старим хітам, які перекладені українською. Погоджуюсь, що зараз вони звучать набагато краще оригіналу. Це і “Шльопки”, і “Королева Ночі”. А деякі з них навіть набули абсолютно нового змісту, такі як: “Номер один” або “Рай на землі”. Також ви почуєте треки з мого нового альбому, який я презентую зовсім скоро. Режисером шоу виступив Герман Нєнов“, – коментує Оля Полякова.

Концерти “Все буде добре” продовжують серію благодійних подій від “Кварталу-Концерту” у КВЦ “Парковий”. Частина прибутку від кожного концерту буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери заходів –  БФ “За Луганщину” та громадська організація “ВПО України”, технічні партнери – компанії “Феєрія” та “Медіатек”. Квитки на сайті “Квартал-Концерту” та інших квиткових операторів.

Концерти відбудуться у зручному сучасному залі на 1-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, зручною парковкою. Окремо буде представлена Зона благодійності зі звітами про те, на що йдуть гроші від концертів та інформацією про благодійні організації-партнери.

КВЦ “Парковий” – це найсучасніший майданчик для проведення різноманітних подій. Локація обладнана сертифікованим ДСНС укриттям і потужними генераторами, що дає можливість проводити події навіть під час відсутності електропостачання. Укриття – це велике чисте та світле приміщення, обладнане всім необхідним на випадок оголошення повітряної тривоги. Спеціальна команда допоможе швидко провести евакуацію декількома шляхами.  

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення в укритті, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після закінчення тривоги. 

ЩО: сольні концерти Олі Полякової “Все буде добре” на біс
ДЕ: Київ, КВЦ “Парковий” (Паркова дорога, 16А)
КОЛИ: 17 та 18 травня, збір гостей о 18:00

Квитки за посиланням

Телефон для довідок: 050 471 23 28

Також у травні Оля Полякова розпочинає свій перший всеукраїнський тур від початку війни з новою програмою (дати та міста туру оновлюються): 

22/05/23, пн, 19:00, Хмельницький. Філармонія

23/05/23, вт, 19:00, Чернівці. Театр ім. О. Кобилянської

24/05/23, ср, 19:00, Івано-Франківськ. ККЗ Арена-центр

26/05/23, пт, 19:00, Львів. Malevich Concert Arena

27/05/23, сб, 18:00, Луцьк. РЦ Промінь

28/05/23, нд, 18:00, Рівне. Міський Палац Культури

31/05/23, ср, 19:00, Біла Церква. ПК “Росава”

01/06/23, чт, 18:00, Одеса. Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного

04/06/23, нд, 17:00, Житомир. Драматичний Театр ім. І. Кочерги