MamaRika разом із Сергієм Ребровим, Олександром Зінченком, Андрієм Ярмоленком і Романом Яремчуком зібрали 2,3 млн грн на дрони для військових

MamaRika разом із Сергієм Ребровим, Олександром Зінченком, Андрієм Ярмоленком і Романом Яремчуком зібрали 2,3 млн грн на дрони для військових

Співачка MamaRika нещодавно повернулась з Дубаю, куди їздила із концертом для українців, які нині живуть в Арабських Еміратах, та мала на меті провести благодійний аукціон для збору грошей на потреби українських військових. Головним лотом мав виступити прапор з підписами наших бійців, що зараз знаходяться в одній із гарячих точок на сході країни. На зібрані кошти MamaRika планувала придбати розвідувальні дрони для третьої окремої штурмової бригади “Азов“, які наразі дуже важливі на “нулі”.

На жаль, на місці співачку чекало розчарування – виявилось, що будь-які збори та аукціони в Об’єднаних Арабських Еміратах суворо заборонені законом. 

Я дізналась про цю новину з великим жахом, я була у розпачі і розуміла, що просто не можу повернутись додому із порожніми руками, але сталося справжнє диво”, – розповідає співачка.

Все змінив телефонний дзвінок Анни Ребрової, дружини легендарного українського футболіста Сергія Реброва, яка хотіла запросити MamaRika на інтерв’ю. Коли Анна побачила засмучену співачку та дізналась про цю ситуацію, то одразу ж розповіла про все своєму чоловіку. Він звернувся до своїх друзів – гравців збірної України з футболу Олександра Зінченка, Андрія Ярмоленка і Романа Яремчука – разом вони долучилися коштами та викупили прапор за неймовірно велику суму у цілих 2,3 мільйони гривень!

На отримані гроші співачка змогла придбати цілих пять дронів: два DJI Matrice 300rtk і три DJI Mavic 3 enterprise!

Я була в приємному шоці. Хлопці задонатили 2,3 мільйони гривень, ми купили за них цілих пять дронів, які вже допомагають нашим військовим на передовій знищувати ворога. Я дуже вдячна Ані та усім хлопцям з нашої збірної за те, що в них такі великі серця! Це неймовірний приклад єдності та того, як українці готові підставити плече один одному у важкі часи. Спільними зусиллями ми зробили такий важливий внесок в нашу перемогу!”, – коментує артистка.

Інтервʼю MamaRika для YouTube-каналу Анни Ребрової вже можна подивитись за посиланням.