“За місяць до виступу Loreen ми повідомили усім, що це плагіат”: “МУЗВАР” знайшов того, хто перейменував трек “В плену”

"За місяць до виступу Loreen ми повідомили усім, що це плагіат": "МУЗВАР" знайшов того, хто перейменував трек "В плену"

Допоки пісня Міки Ньютон “В плену” очолює віральний чарт Spotify у Фінляндії, “МУЗВАР” офіційно з’ясував, що відбувається з нею на цифрових майданчиках і хто ж опублікував інструментальний кавер “Same Tattoo”, що вже наробив галасу.

Ланцюжок подій:

1. Міка у сторіз сказала, що немає жодного стосунку до зміни назви “В плену” на Youtube та появи на стрімінгах інструментальної версії своєї пісні 2005 року.

2. Руслан Квінта, автор музики треку “В плену”, у телефонному спілкуванні офіційно запевнив “МУЗВАР”, що не знає нічого про “містичні дії” з піснею, бо всі права передані експродюсеру Ньютон (Юрію Фальосі). Але Квінта не заперечив факт схожості мелодійних ліній “Tattoo” та “В плену” та відзначив, що якби у нього були права на цю пісню – він би цей момент без уваги не залишив. Також композитор додав, що окрім прехоруса, у приспіві “Tattoo” мелодійна лінія теж частково нагадує приспів “В плену”.

3. Звісно, третьою стороною у цьому питанні є Юрій Фальоса, безпосередньо продюсер Міки Ньютон, з яким у 2009 році вона розірвала співпрацю. Саме на каналі його продюсерського центру Style Records у YouTube і додали до назви “Tattoo” (натякаючи на плагіат).

У коментарі “МУЗВАР” експродюсер співачки запевнив, що в курсі всіх подій довкола пісні. За його інформацією, інструментальний кавер — “реакція музикантів на обурення плагіатом”. 

Та додав:

За місяць до виступу Loreen ми повідомили усім, що це плагіат, але ніхто не відреагував, а Міка лише хайпанула, адже її зовсім забули, а тут таке…”. 

Він підтвердив – відозміни на YouTube та у Spotify відбулися завдяки його діям. Більше того, публікацією каверу та додаванням назви “Same Tattoo” продюсер хоче показати, що автор усіх хуків переможної пісні шведки —  Руслан Квінта.

Цікаво, хто ж той “майстер з татуажу”, що підказав команді Лорін звернути увагу на хіт 2005 року Міки Ньютон? Чекаємо, чи буде продовження цієї історії 🤪