“За Вікном” — новий сингл SMLSKP про початок повномасштабної війни

"За Вікном" — новий сингл SMLSKP про початок повномасштабної війни

В річницю початку повномасштабного вторгнення рф, SMLSKP випускає сингл “За вікном” натхненний подіями перших тижнів повномасштабної війни.

24 лютого 2022 — дата, що поділила життя кожного з нас на до і після. Цей день став точкою неповернення, закарбувався у пам‘яті як початок нової, надзвичайно жорстокої, реальності для кожного з нас.

“За вікном” написана по гарячих слідах перших тижнів війни. Тоді звичне життя практично повністю зупинилось. Ми постійно оновлювали стрічку, прислухались до сигналів повітряних тривог, спускались у сховище. Та попри розпач і страх, ніхто не втрачав віру у власні сили. Українці згуртувались як ніколи та максимально підтримували одне одного. Ця єдність на фоні страшних реалій стала основним мотивом, нервом пісні.

“За вікном” говорить про почуття звичайної людини, яку раптово поглинув хаос війни. Тому тут немає Байрактарів, Джавелінів чи зверхнього ставлення до ворога. SMLSKP говорить зі слухачем серйозно, без жодних натяків на гумор чи шкідливих наративів на кшталт армії бомжів.

На пісню був відзнятий відеокліп. Його вихід також запланований на 24 лютого. Головну роль в музичному відео зіграла Аліна Левчук — учасниця руху ТЕРонліфанс. Завдяки Аліні було зібрано понад три мільйони гривень на потреби ЗСУ. Створення музичного відео взяла на себе команда Zoo Cinema, режисер – Олександр Швець.

За вікном” — це особлива історія. Всі українці пройшли крізь унікальне випробування, яке зробило нас сильнішими. Пригадуєте всі ці суперечки на початку війни? Ніхто не знав на скільки нас вистачить. Кожен висував власні теорії. Час довів, що наша єдність — надзвичайно міцна річ, її неможливо виміряти. Попри те, що у суспільстві, час від часу, з‘являються певні розбіжності — ми все одно єдині на шляху до спільної мети. Трек якраз про це”, коментує metro.

В перші дні повномасштабної війни, твердо вирішили з дружиною не покидати столицю. Спочатку нашою локацією був підвал або квартира, звідки ми чули вибухи і гортали стрічку новин, щоб зрозуміти, що там відбувається за вікном. Потім через кілька днів прийшло усвідомлення, що треба бути корисним. Почали волонтерити, а саме закупляти ліки. Збирали донати і допомагали ліками всім, кому було це необхідно. Найбільшим нашим меценатом була Аліна, яка за увесь час допомогла нам сумою 600 тис грн. Згодом волонтерська співпраця переросла у творчу“, говорить Trino.