Запорізькі металкорщики HEARTPRINTS присвятили нову пісню загиблому гітаристу

Запорізькі металкорщики HEARTPRINTS присвятили нову пісню загиблому гітаристу

Запорізькі металкорщики HEARTPRINTS присвятили нову пісню загиблому гітаристу

У першу річницю смерті гітариста гурт HEARTPRINTS випустив трек під назвою «ONLY LOVE MATTERS», що присвятили Роману «Капітану» Нестеровському.

ONLY LOVE MATTERS – ця фраза є своєрідною мантрою, бо нема в світі нічого важливішого за кохання! Це те, що завжди транслював у світ Рома Капітан і це те, про що кожен має пам’ятати.

У моменти втрати близької людини ти питаєш себе, а що залишилося? І ти розумієш, що залишилась безмежна любов на межі з відчаєм. Ти вчишся проживати цю нову реальність, в тебе немає іншого вибору. Цей трек для нас дуже особистий і в той самий час надто болючий. Ми дуже хотіли всі свої переживання перекласти на музику і через призму нашого світосприйняття сформулювати свої почуття від втрати. Особливо важко було готуватись до зйомок кліпу на цей трек. Для нього нам знадобилось просити друзів та всіх, хто знав Рому надати фото та відео з ним для відеоряду. Тому ця пісня передає скорботу не тільки нашу, а й всіх хто знав Рому, бо він не міг не запам’ятатись, надто світла він був людина, – розповідає вокаліст гурту Артем.  

Смерть Романа поставила існування гурту під загрозу, вихід з якої тільки одне – асимілювати свій біль від втрати і скорботу. За словами учасників HEARTPRINTS, після смерті Романа та підготовки до випуску ЕР EGOMANIA гурту довелося заново знайти себе і зрозуміти в якому напрямку їм рухатись. ONLY LOVE MATTERS – це початок нового музичного шляху, нова сторінка і без того нової ери гурту.

Тільки любов має значення і тільки це важливо тут і зараз… 

Нагадаємо, що Романа не стало за трагічних обставин влітку 2020 року. Ця подія стала переломним моментом який мало не розколов гурт. Проте, хлопці зібрались із силами та закінчили роботу над новим ЕР «EGOMANIA», який встигли записати з Романом. Реліз ЕР альбому «EGOMANIA» відбувся на 27 травня 2021 року та супроводжувався двома відео роботами на треки «Let`s Get Real» та «Make Your Choice».