“Зберегти в собі людину та Україну“: співак DIBROVA презентує пісню про війну

"Зберегти в собі людину та Україну“: співак DIBROVA презентує пісню про війну

"Зберегти в собі людину та Україну“: співак DIBROVA презентує пісню про війну

DIBROVA – співак, музикант-мультиінструменталіст, композитор, фіналіст конкурсу „Хіт-конвеєр“ та саундпродюсер, що відомий своєю роботою з багатьма топовими українськими зірками, такими як Тамерлан і Альона, Злата Огнєвіч, Bryats Band, Олександр Положинський, та інші.

„Збережи“ – це історія та стан душі кожного українця, який постраждав від цієї несправедливої та жорстокої війни, який змушений був покинути свій дім, країну, рідних та близьких, який пішов захищати Україну та чиє життя змінилося назавжди.

Ми благаємо Бога зберегти життя наших захисників, маленьких та дорослих українців, благаємо про вільне майбутнє нашої неньки. Проте, ми повинні бути чесними перед собою і розуміти, що далеко не все залежить від інших людей та вищої сили. Ми, українці, повинні обов’язково зберегти в собі людину, попри всі жахіття та терор; не втратити віру в нашу перемогу та щасливе майбутнє нашої країни, попри весь біль та безпомічність; зберегти в собі Україну сьогодні заради нових поколінь, наших дітей та нових людей!“ – коментує артист.