Zelenooka презентувала свій новий трек та визначилася зі стилем

Zelenooka презентувала свій новий трек та визначилася зі стилем

Після довгої подорожі пошуків самоідентичності Zelenooka нарешті визначила свій стиль у синглі “Вітер Змін“. Це пісня про самопошук, пошук сенсу життя та питання “яка моя мета?” що є у кожного. Про руйнування стереотипів, нав’язаних суспільством, небажання жити за алгоритмами.

“У відеокліпі ми зробили відображення двох сторін особистості. Зовнішня — зазнала впливу навколишнього середовища, тому і злилась в загальній картинці з приміщенням по кольорах, вона немає емоцій, відчувається холод від персонажа та апатія. Внутрішня ж сторона особистості, це вільний від усіх переконань персонаж, який робить все, що хоче і про що мріє. Він знаходиться в пошуку себе та своєї справи життя”, — коментує артистка.

У кліпі використовується символ золотої рибки, як здійснення заповітних бажань. Внутрішній персонаж пов’язаний з рибкою, бо саме він розкриває свій потенціал та знаходиться в пошуку себе. А зовнішній персонаж має бажання, але не може себе чути через рамки свої та самого скла. Персонаж обмежений, відсторонений від внутрішніх бажань. Також використовується годинник з відбиванням секунд, як нагадування швидкоплинності часу та кінця всього. Дзеркало — це спосіб розмови з двома персонажами, з самим собою, з внутрішнім та зовнішнім “Я”.

“Якщо казати простішими словами, це пісня про рамки рідних, суспільства, в які так радісно нас ставлять, про небажання бути тими, ким вони нас бачать, про бажання бути тими, ким ми хочемо. Про “щурячі перегони”, до яких звикло суспільство та небажання піддаватись їх системі”, — додає Zelenooka.